Hana Böhmová (PŘE)VÝCHOVNÉ PSÍ TÁBORY,AKCE Podzimní (pře)výchovný psí tábor 3.-9. září 2023 v Heřmanově Městci

Podzimní (pře)výchovný psí tábor 3.-9. září 2023 v Heřmanově MěstciMÁME OBSAZENO – Můžete se hlásit již jen jako náhradníci.

(Pře)výchovný tábor je tu pro všechny zlobivé psy a jejich páníčky bez ohledu na velikost, rasu, věk nebo pohlaví. Bude to jako obvykle jííízda 🙂

Co dělá takový zlobivý pes? To pro jistotu, jestli jste tu správně 🙂

   • často po vás skáče a vrhá se i na návštěvy, případně na kolemjdoucí
   • sežere, co uvidí; krade jídlo a je jedno, jestli ho držíte v ruce nebo si ho odložíte na stůl
   • tahá na vodítku, až je to únavné
   • štěká, štěká, štěká…. na vás, na jiné lidi, na cizí psy….
   • střeží až agresivně si brání jídlo a dokonce si střeží i Vás, nikdo jiný se Vás nesmí dotknout, je problém si třeba sednout na gauč
   • vyjíždí na vodítku po jiných psech, divných lidech apod.
   • nemůžete ho pustit z vodítka, okamžitě zdrhne a je nepřivolatelný
   • venku vás totálně nevnímá nebo jen občas (výjimečně), vypadá to, že nezná své jméno
   • o nějakém odložení, aby zůstal chvíli v klidu, si můžete nechat jen zdát
   • pokud má něco v tlamě, není prakticky možné mu to vypáčit ven a aby dobrovolně pustil…. sci-fi
   • je otravný, neustále potřebuje vaši pozornost a když mu jí nedáte… dějí se věci…

Jestli jsem na něco zapomněla, můžete mne tím na táboře překvapit 😀

Pro PODROBNÉ společné INFORMACE K (PŘE)VÝCHOVNÝM táborům nebo víkendům (program, doporučená výbava…) si klikněte sem 🙂

MÍSTO KONÁNÍ

Kynologický areál v Heřmanově Městci – adresa Za Oborou 930, Heřmanův Městec (odkaz na MAPU)
Areál leží na kraji města – velký prostor pro procházky a venčení. Areál je oplocený. Součástí areálu je sprcha, WC, klubovna s plně vybavenou kuchyňkou (kde je možné si vařit). Odkládací kotce pro psy jsou samozřejmostí. Pitná voda je do areálu dovážená – místní voda je pouze užitková.

Vzhledem k charakteru akce, buďme k sobě prosím ohleduplní a v areálu mějme své psy na vodítku a snažme se od sebe navzájem udržovat dostatečnou vzdálenost. Už i tak bude akce pro naše psy psychicky náročná, tak ať jim to neděláme těžší, než je to nutné. Za všechny účastníky předem děkuji!

PŘÍJEZD A ODJEZD 

Příjezd v neděli 3. září 2023 od 14 nejpozději do 16 hodin. Začínat budeme společným úvodem, tréninkem, případně přednáškou – prosím přijeďte včas, na tyto úvodní aktivity budou navazovat všechna praktická cvičení. Pokud budete mít zpoždění, dejte mi prosím vědět na tel: 723 367 923, ať víme, jestli na vás máme čekat.

Odjezd v sobotu 9. září 2023 dopoledne (program končí v pátek v noci večerním programem).

CENA A PLATEBNÍ PODMÍNKY

Cena 5 500,– pro cvičící tým (= pes + jedna nebo dvě osoby; cena bez ubytování)

Cena 1 500,– pro diváky (jen do naplnění ubytovací kapacity; cena bez ubytování)

Příplatek 800,– za dalšího aktivního psa cvičícího týmu (Doporučujeme Vám přijet jen s jedním psem, abyste vše v klidu zvládali. Pokud ale vlastníte psů více, je možné, že některých cvičení by se mohl zúčastnit i další pes – např. pokud budeme cvičit postupně v několika skupinách nebo půjde např. o psí komunikaci a bude přínosná účast více psů najednou. Jinak platí – zvláště bude-li se cvičit jednotlivě – že si můžete psy střídat, ale z časových důvodů vám bude věnován stejný časový prostor, jako byste měli jen psa jednoho.)

Další psi, kteří se nebudou účastnit programu jsou pochopitelně zdarma.

Po potvrzení přihlášky z mé strany vás požádám e-mailem o zaplacení nevratné zálohy ve výši Kč 2 000,–. Zaplacením zálohy svou přihlášku závazně potvrdíte. Doplatek ceny za výcvik je potom splatný nejpozději do 25. července 2023. Pokud se přihlásíte po tomto termínu, je cena za výcvik splatná ihned po potvrzení přijetí přihlášky (tedy potvrzení, že je ještě volné místo).

Cenu za výcvik prosím uhraďte na účet číslo 27-0675870207/0100 – jako variabilní symbol uveďte číslo svého mobilu (stejné jako v přihlášce); je-li to možné, uveďte do zprávy pro příjemce své jméno.

Neúčast není důvodem pro vrácení již zaplacené zálohy nebo vstupného, můžete ale za sebe poslat náhradníka (o tom mne prosím informujte)! Přihlášku považuji za závaznou až po zaplacení zálohy – do té doby jde jen o nezávaznou poptávku.

 

UBYTOVÁNÍ

Ubytování přímo v areálu není podmínkou. Účastník tábora si může zajistit i nezávisle na nás ubytování vlastní, ale vzhledem k intenzitě programu tuto variantu nedoporučuji.

Přímo v areálu jsou dvojlůžkové chatky o kapacitě 25ti lůžek – každý přihlášený tým má automaticky rezervovanou svou vlastní chatku. Součástí každé chatky je elektrické topení, el. zásuvka, lednička, noční stolek a skříň na šatstvo. Chatky jsou udržované, přesto počítejte s určitým spartánským stylem 😉 Na místě je možné obdržet pěkné a čistě vyprané povlečení a prostěradla. Pokud však budete chtít, aby psi s Vámi spali v posteli, prosím vezměte si lůžkoviny (povlečení a prostěradlo) vlastní! Přeci jenom zachlupacené a zablácené povlečení kolikrát ani pořádně vyprat nelze 🙁 a toto opatření činíme s ohledem na jeho další uživatele a na přání majitelů areálu.
Na konci pobytu je každý povinen sundat povlečení, vymést a vytřít chatku a vytřít ledničku!
Ubytování v chatkách: cena 300,– za osobu a noc
(celý tábor = 6 nocí = 1800,– za osobu)
Ubytování se platí až na místě v hotovosti podle prospaných nocí.

 

STRAVOVÁNÍ – vlastní

Na obědy budeme chodit do blízké restaurace EDEN. Můžete si ale zvolit restauraci dle vlastního uvážení – městečko je skutečně, co by kamenem dohodil, takže ani nákupy nejsou problém. V areálu je kuchyňka, kde bude možné si vařit (mikrovlnka, sporák, rychlovarné konvice, lednička, mražák, nádobí, hrnce, příbory…). Snídaně a večeře si nejčastěji řešíme svépomocí.

Maximální počet přihlášených: 10 cvičících týmů 

Po potvrzení přihlášky e-mailem již neposílám další informační ani potvrzující e-maily ani informace o došlé platbě. Pokud platba nedorazila, věřte mi, že se ozvu 🙂 Mlčení znamená, že je vše v pořádku. Vše podstatné najdete zde v propozicích nebo ve všeobecných informacích k (pře)výchovným táborům.

 

KAŽDÝ SE ÚČASTNÍ NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ a je plně zodpovědný za chování svého psa! To znamená, že pokud by se čistě náhodou stalo, že váš pes způsobí nějakou škodu (poškrábe dveře, rozkouše nábytek…) nebo někoho (člověka či psa) pokouše, budete tento problém řešit přímo – tedy majitel psa „pachatele“ versus poškozený. Děkuji za pochopení

PŘIHLÁŠKA na LETNÍ (PŘE)VÝCHOVNÝ PSÍ TÁBOR

Doufám, že jste věnovali čas přečtení si propozic a všeobecných informací o převýchovných psích táborech a víkendech. Věnovala jsem hodně času jejich přípravě, abych už nemusela odpovídat na miliony doplňujících otázek :).

PŘIHLÁŠKA

MÁME OBSAZENO – Hlásit se můžete již jen jako náhradníci

POZOR – během akce budou pořizována videa a fotografie. Odesláním přihlášky dáváte souhlas s natáčením Vaší osoby v souladu s PODMÍNKAMI VZNIKU A ŠÍŘENÍ FOTOGRAFIÍ A ZVUKOVĚ-OBRAZOVÝCH ZÁZNAMŮ POŘIZOVANÝCH NA MNOU POŘÁDANÉ AKCI. Bez tohoto souhlasu není možné se akce zúčastnit. Videa a fotografie budete mít pro soukromé účely po skončení akce (lekce) k dispozici. Věřím, že vám poslouží nejen jako upomínka, ale především jako benefit v podobě autentických vzdělávacích materiálů.

Například: 723 367 923 nebo +420 723 367 923
Pokud Vás přijede více, uveďte prosím do „poznámky na závěr“ kolik vás bude, abych pro Vás počítala s ubytováním.
Pokud se akce zúčastníte jako divák – vyplňte „divák“.
Pokud se akce zúčastníte jako divák – vyplňte „divák“
Pokud se akce zúčastníte jako divák – vyplňte „divák“
Uveďte, cokoliv máte na srdci. Pokud přijedete s více psy, uveďte zde informace o těch, na které se nedostalo prostoru v přihlašovacím formuláři.