Hana Böhmová REFERENCE

REFERENCE

Ahoj,

zde máte prostor k tomu, abyste komentovali a pomocí hvězdiček oznámkovali mou práci. Můžete mi zde sdělit i své připomínky a zlepšovací návrhy. Věřte, že každý komentář, ať už pozitivní či kritický vítám. Na ty pozitivní se těším (jsem taky jen člověk) 🙂 A ty kritické potřebuji, jako každý, kdo chce být stále lepší 😉

Stačí si kliknou na šedivé tlačítko a můžete to rozjet 😀 

Omlouvám se, že formulář je v angličtině – takže „submit“ znamená „odeslat“. Po schválení se váš komentář objeví na stránce.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Hana Böhmová
Average rating:  
 10 reviews
 by Lada

Pod laskavým, profesionálním a velice trpělivým vedením Hanky jsem se na CT kurzu učila komunikačnímu jazyku ve výchově psa a dovednostem v canisterapii... a velice si našeho společně stráveného času vážím. Jsem moc ráda, že se Hanka této práci takto plně věnuje, je to člověk na správném místě.
Hanka má spoustu znalostí a zkušeností a její velkou předností je, že je umí dobře, pochopitelně a vtipně vysvětlit. Dovednosti, kterým jsem se na kurzu naučila, stále zkvalitňují můj vztah se psem Maxem. A za to jsem moc ráda, protože sama bych na mnohé souvislosti v chování a výcviku psa nepřišla.
Hanku jako průvodkyni psím světem vřele doporučuji.

 by Kateřina Sedláková

Hanka mne naprosto dostala svým přístupem jak ke psům - tak k lidem, vlídná a vnímavá, naučila mne i pejska, co jsem si myslela, že ho nenaučím! Díky Hance vím jak, a moc jí děkuji, že mi otevřela další dveře ke psí duši!

 by Jana

Hanka mě naučila za krátkou dobu o psech tolik, kolik jsem se toho nedozvěděla za celý život. Když se pracuje na vztahu se psem, tak i ze psa, který šel z ruky do ruky a vracel se do útulku pro své chování, je nejlepší kamarád. Hanka nejenom, že rozumí psům, ale také dokáže to poselství předat lidem. Vždyť k čemu by bylo, kdyby psi poslouchali jen ji a pánečky ne. Pro psy i lidi je Hanka skvělá volba.

 by Irena Augulisová

Hanku mohu doporučit, ať již řešíte problémové chování svého psa, chcete správně nasměrovat v canisterapii nebo si jen užít jinou aktivitu se svým psím parťákem na některém z táborů. Absolvovala jsem u Hanky toto všechno a mým nejlepším rozhodnutím bylo se přihlásit na Velký inspirativní canisterapeutický kurz se svým tenkrát ještě štěnětem, protože tam jsem plně pochopila a naučila se, jak budovat vztah se svým psem a za mě by toto vzdělání mělo být povinné pro všechny majitele psů. Hanka je mojí velkou inspirací, protože laskavě učí dospělé, jak správně komunikovat se svým psem a rozumět mu. A funguje to:-)

 by Adéla Valachovičová

Ahoj Hani, musím s hrdostí říct, že se nám pomalu daří vyhrávat v boji s Tessinou samotou. Před odchodem jsme jí nechávali čuchat v trávě, potom jsme nashromáždili dostatek krabiček, roliček od toaletního papíru apod. a začali jsme jí do nich balit pamlsky. Na každé ráno spotřebujeme asi tři. Dvě jí za naší přítomnosti dáváme do klece (už do ní jde sama a dobrovolně hned po procházce, jelikož tuší, co ji čeká). No a poslední už si rozbaluje, když jsme na odchodu. Teď jsem jí jako poslední "hlavolam" zkusila dát roličku, ve které je něco ke žvýkání. No a funguje to. Včera jsem přišla domů a všechno snězeno. Na to, že si nikdy takových věcí nevšímala, dokud jsme tam nebyli my, je to fakt úspěch.
No a tak jsme se rozhodli si to celé ověřit i na kameře. K našemu velkému údivu si po našem odchodu rozbalila dáreček, pak se rozhlédla, párkrát si zavyla a drcla do klece čumákem (už žádné zuby nebo drápy), no a pak si prostě lehla a spala.
Sami jsme v šoku z toho, jak rychle to funguje a doufáme, že už se to bude jen zlepšovat. Pořád necítím stoprocentní vítězství, mám obavy, aby se to nevrátilo do starých koleji. Ale přesto je to velký pokrok a máme z toho radost. Jsme více v klidu a domů už nechodím tak vynervovaná, co mě zase bude čekat. Když přijdu a vidím ji za dveřmi, že v kleci leží, je to jasné. Předtím vždycky stála a byla ve střehu.
Chci ti moc poděkovat za všechny tvé užitečné rady i mimo náš problém. Způsob učení nových věcí nebo například bariéru kolem jiných psů praktikujeme a opravdu se to daří. Tess už umí dělat i otočku! 😀 Je to prostě všechno mnohem jednodušší, když víme, jak asi pes přemýšlí, jak s námi komunikuje a jak my máme komunikovat s ním. Taky jsem si koupila tebou doporučené knihy od Christiny Sondermann a jsou super. Hodně inspirace na přitom úplně jednoduché věci.
Rozhodně budeme s Tess pořád pracovat. Když víme jak na to, baví nás to o to víc. 🙂
Měj se tedy krásně, ať se ti daří ve tvém novém projektu a snad se někdy zase uvidíme.

 by Martina Stříbrná

Hanka je opravdový profík a ví co dělá a hlavně to dokáže vysvětlit i psovodovi, protože u mě je největší problém "na druhé straně vodítka". Absolvovala jsem víkendové pobyty a doufám, že se dostanu ještě na další.

 by Ivka

Hanka je skvělá a své práci rozumí. Absolvovala jsem s Hankou nesčetně kurzů, táborů a musím říci, že program a náplň vždy předčily má očekávání. Hanka je po stránce odborné úžasná a svou práci bere s laskavým humorem, empatií k pejskům i čtyřnohým miláčkům. S Hankou se nikdy nebudete nudit. Je zábavná, kreativní, má ráda výzvy a snad nic není pro ni problém. Pokud by se snad vyskytl, zakousne se pevným skusem čivavy a drží tak dlouho, až se jí podaří problém úspěšně vyřešit.
Pravda, Hanka má jednu chybičku - neumí moc odpočívat a její nadšení pro práci a neúnavná energie může být nakažlivá......😂
Hanku mohu jen doporučit!

 by Jana Ježková

Jezdím již několik let s mým pejskem k Hance na letní tábor. Po jeho skončení už se vždy těším na další - každý tábor má perfektně připravený, báječné nápady pro psy i lidi, vždy je pozitivně naladěna a připravena poradit. Při přípravě a provádění všech akcí využívá své odborné znalosti i zkušenosti a ve výsledcích je to znát. Spolupráci s Hankou mohu jen doporučit.

 by Jana

Suprová ženská, zapálená a ví co dělá, výsledky mluví za vše. Určitě doporučujeme. Těšíme se na další akce.

 by Kateřina Janáková

U Hanky jsem absolvovala půlroční kurz canisterapie a byla jsem nesmírně spokojená. Její pozitivní přístup je skvělý. Dokáže si poradit s každým problémem a vše řeší individuálně a kreativně. Pokud váháte zda se na ní máte obrátit se svým problémem tak neváhejte.