Hana Böhmová KUTILSKÉ WORKSHOPY

KUTILSKÉ WORKSHOPY

Kutilské workshopy jsou výbornou příležitostí, jak si můžete svépomocí a relativně za malý peníz, pořídit originální a osobité canisterapeutické pomůcky na míru. K účasti na workshopu není vůbec důležité, zda jste či nejste canisterapeuti. K mnohým pomůckám vůbec psa nepotřebujete a přesto svůj účel splní.

KAŽDÝ WORKSHOP SE SKLÁDÁ ZE DVOU ČÁSTÍ

TEORETICKÁ PREZENTAČNÍ ČÁST

Na úvod Vám představím pomůcky, které bude možné v rámci workshopu vyrábět. Obvykle si hru či aktivitu společně vyzkoušíme, abyste přesně věděli, jak je možné hru prezentovat klientům. Mnoho her má i více způsobů – obtížností, jak je lze hrát.

Repertoár pomůcek, které lze vyrábět se workshop od workshopu mění. Záleží na místě konání – zda tam je či není trouba na pečení výrobků z Modelitu. Na tom, kolik prostoru jsem měla v autě a co nového jsem za pomůcky vymyslela. A samozřejmě i na Vašich konkrétních přáních – ta mi můžete sdělit v přihlášce. Díky tomu je každý workshop trochu jiný.

PRAKTICKÁ ČÁST  – VÝROBA POMŮCEK

Jakmile si zvolíte, co si budete chtít vyrobit, budete se do toho moci pustit. K dispozici bude veškerý potřebný materiál – papíry, látky, Modelit, předtištěné předlohy, polotovary, magnety i „nářadí“ – skalpely, lepidla, nůžky… A k tomu určitě laminovačka a někdy i tiskárna, kopírka, trouba.

Výrobky bude možné přizpůsobit Vašim potřebám. Mohu Vám v průběhu workshopu například vytvořit šablonu Vašeho plemene, namalovat obrys obrázku, použijete si vlastní barvy… 

Nemusíte propadat panice, pokud se zrovna necítíte zruční. Jednak nebudete dělat nic náročného – stříhat, lepit…. a celou dobu tam budu a budu vám pomáhat. 

Vyrobené pomůcky jsou vaše a odnesete si je domů. Pokud byste výrobu v rámci workshopu nestihli dokončit, můžeme se domluvit, že si zakoupíte zbývající materiál a doděláte si to doma. Ale prosím o pochopení, že workshop NENÍ určen k tomu, abyste si zde pořizovali pouze polotovary a nabírali materiál s tím, že si to doděláte doma :(. 

SDÍLENÍ ZKUŠENOSTÍ

Neopomenutelnou součástí workshopu je i čas strávený s lidmi stejného zaměření a zájmů. Určitě bude o čem si povídat, často si sdílíme nápady, co kde kdo zajímavého viděl, koupil apod.

AKCE JE BEZ PSŮ! NECHTE JE PROSÍM DOMA ODPOČÍVAT.

NENAŠLI JSTE?

Pokud zrovna není žádný kutilský workshop vyhlášen, můžete si o něj požádat vyplněním formuláře vpravo 🙂 Jakmile budou vydány propozice, budu Vás o nich e-mailem informovat.

POPTÁVKA

Například: 723 367 923 nebo +420 723 367 923
Pro speciální přání je vyhrazena následující kolonka 😀