Hana Böhmová INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Velice se omlouvám, ale až do odvolání nenabízím konzultace naživo. Ráda bych svůj čas a energii investovala do zpracování materiálů natočených během mých letních akcí a do mé lektorské činnosti ve JdeTo Team, v. o. s.

Individuální konzultace jsou zde pro každého, kdo má zájem o konzultaci nebo intenzivní trénink se psem na míru.  Je to také řešení pro psy, kteří nejsou aktuálně schopni se zúčastnit akcí, kde jsou přítomni jiní psi a lidé, protože jsou v takovém prostředí extrémně rozrušení, bojácní, agresivní apod. A hlavně je to řešení časově velmi flexibilní 🙂

JAK DLOUHO KONZULTACE TRVÁ

Individuální konzultace obvykle trvají 60 – 90 minut. Samozřejmě, že je možné si domluvit dopředu konzultaci delší nebo kratší. Občas se také stane, že se je potřeba řešit složitější problém a v takovém případě obvykle dávám přednost hledání řešení, před koukáním na hodiny. Samozřejmě ale platí, že jako zákazníci máte poslední slovo :).

Konzultaci je možné si domluvit během celého dne. Problém pro mne nejsou ani odpolední nebo večerní časy 🙂

JAK A KDE KONZULTACE PROBÍHÁ

ONLINE KONZULTACE 

V případě on-line varianty prosím o pochopení, že on-line konzultace má své limity. Touto formou není možné řešit záležitosti, které vyžadují autentickou fyzickou zkušenost. Ale na druhou stranu může pomoci zlepšit situaci i to, že si o problému popovídáme, rozebereme video, podíváme se spolu na věc z různých úhlů pohledu, pomohu vám pochopit příčiny a následky… I online je možné trénovat se psem, nemusí to být jen o povídání 🙂 Benefitem online konzultace je, že je možné pořídit záznam, který budete mít k dispozici.

Pokud je to jen trochu možné, prosím svůj problém natočte a video nahrajte na youtube. Do přihlášky mi můžete přímo uvést i odkaz.

KONZULTACE NAŽIVO VENKU nebo  U VÁS DOMA (Omlouvám se, ale až do odvolání konzultace naživo nenabízím. Využít můžete konzultací online.)

Místo konzultace je možné si domluvit dle vašeho přání. Mohu přijet přímo i k vám domů, můžeme se sejít v místě, kde problém řešíte nebo zkrátka kdekoliv venku ve městě, v parku nebo v přírodě.

KONZULTACE NAŽIVO VE VÝCVIKOVÝCH PROSTORÁCH (Omlouvám se, ale až do odvolání konzultace naživo nenabízím. Využít můžete konzultací online.)

Zejména pro případ nepříznivého počasí se může konzultace probíhat i v krytých prostorách určených pro výcvik psů. Nejčastěji se jedná o areál Psí školy KOIRA v Ostravě – Koblov nebo o budovu bývalé ZŠ v Choustníkově Hradišti (východní Čechy).

CENA KONZULTACE

Nejsem plátcem DPH!

  • 500,– za hodinu on-line konzultace (tj. 125,– za 15 minut s tím, že minimální cena konzultace je 500,–)
  • 600, – za hodinu konzultace naživo venku nebo u vás doma (tj. 150, – za 15 minut s tím, že se platí každá započatá čtvrthodina; minimální cena konzultace je 600, -)
  • 720,– za hodinu v krytých výcvikových prostorách (tj. 180, – za 15 minut s tím, že se platí každá započatá čtvrthodina; minimální cena konzultace je 720, -)
  • cestovné 10, – za km v případě, že místo konání je vzdáleno více jak 5 km od mého bydliště Ostrava – Petřkovice nebo od Choustníkova Hradiště (o předpokládané výši cestovného budete informování předem; minimální výše cestovného je 200,–)
 

PO ODESLÁNÍ PŘIHLAŠOVACÍHO FORMULÁŘE (viz. níže) Vás budu telefonicky nebo e-mailem kontaktovat a DOMLUVÍME SI KONKRÉTNÍ MÍSTO A ČAS KONZULTACE. Zároveň Vás e-mailem požádám o úhradu nevratné zálohy ve výši 200, -, jejímž zaplacením konzultaci závazně potvrdíte (netýká se on-line konzultací). Tato záloha se vrací pouze v případě, pokud bude konzultace zrušena z důvodů na mé straně. 

CO POTŘEBUJETE S SEBOU (neplatí pro on-line setkání pochopitelně):

POKUD nedostanete jiné instrukce, tak budete potřebovat především:

   1. VELKÉ množství pamlsků nakrájených na malé kousíčky. Doporučuji například vařené nebe pečené maso, sýr, párky, salám … apod. Důležité je, aby pes o vaše odměny stál 🙂
   2. POSTROJ (aby se pes neškrtil). Pokud to není možné, může mít i běžný obojek. Prosím nechte doma stahovací a ostnaté obojky.
   3. VODÍTKO ideálně klasické cca 150 cm.
   4. Pokud je váš pes agresivní a již někoho pokousal, doporučuji s sebou pro jistotu vzít i NÁHUBEK. Pravděpodobně s ním nebudeme pracovat, ale je dobré vědět, že jej máme k dispozici.
 

UVÍTÁM, POKUD SE INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE ZÚČASTNÍ VÍCE RODINNÝCH PŘÍSLUŠNÍKŮ (to platí i pro on-line konzultace). Je dobré táhnout za jeden provaz. 

Těším se na Vás a nepropadejte panice 🙂 Každý problém má řešení! 

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ PRO INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Hlásit se můžete též přímo na čísle 723 367 923 (pokud to nezvednu, zavolám zpět) nebo na e-mail: bohmova.hana@post.cz (pozor - vyřizuji je cca 1x týdně)

 

například: 723 367 923 nebo +420 723 367 923
Pokud máte křížence, uveďte plemeno podle toho, kterému se nejvíc podobá. U voříšků prosím o velikost (mini, malý, střední, velký…) 😀
Můžete si samozřejmě zaškrtnout více políček 🙂 Slouží jen pro mou předběžnou představu. Konkrétní obsah konzultace na míru domluvíme pochopitelně společně na místě.
Pokud pes již někoho pokousal a je zde pravděpodobnost, že by to mohl zopakovat během našeho společného tréninku, prosím vezměte si s sebou pro něho náhubek. Možná jej nepoužijeme, ale je dobré jej mít k dispozici.
Pokud zadáte „U Vás doma“ bude konkrétní místo setkání domluveno po odeslání tohoto formuláře, na jehož základě Vás budu kontaktovat.