INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Hana Böhmová INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Individuální konzultace jsou zde pro každého, kdo má zájem o konzultaci nebo intenzivní trénink se psem na míru.  Je to také řešení pro psy, kteří nejsou aktuálně schopni se zúčastnit akcí, kde jsou přítomni jiní psi a lidé, protože jsou v takovém prostředí extrémně rozrušení, bojácní, agresivní apod. A hlavně je to řešení časově velmi flexibilní 🙂

JAK DLOUHO KONZULTACE TRVÁ

Individuální konzultace obvykle trvají 60 – 90 minut. Samozřejmě, že je možné si domluvit dopředu konzultaci delší nebo kratší. Občas se také stane, že se je potřeba řešit složitější problém a v takovém případě obvykle dávám přednost hledání řešení, před koukáním na hodiny. Samozřejmě ale platí, že jako zákazníci máte poslední slovo :).

Konzultaci je možné si domluvit během celého dne. Problém pro mne nejsou ani odpolední nebo večerní časy 🙂

NOVINKA – NEJEN PRO STAV NOUZE
V případě, že není možné se potkat osobně, nabízím i možnost konzultace formou video hovoru (přes Skype nebo FB messenger). Sice touto formou není možné řešit záležitosti, které vyžadují autentickou fyzickou zkušenost, ale na druhou stranu často zlepší situaci i to, že si o ní popovídáme a podíváme se spolu na věc z různých úhlů pohledu. Pokud to vidíte jako možné nebo účelné, svůj problém natočte, nad videem se nám bude povídat mnohem lépe.  

CENA konzultace

Nejsem plátcem DPH!

  • 600, – za hodinu (tj. 150, – za 15 minut s tím, že se platí každá započatá čtvrthodina; minimální cena konzultace je 600, -)
  • 10, – za km v případě, že se jedná o konzultaci u Vás doma (o předpokládané výši cestovného budete informování předem; minimální výše cestovného je 300, -)
  • 500,– za hodinu on-line konzultace (tj. 125,– za 15 minut s tím, že minimální cena konzultace je 500,–)
 

PO ODESLÁNÍ PŘIHLAŠOVACÍHO FORMULÁŘE (viz. níže) Vás budu telefonicky nebo e-mailem kontaktovat a DOMLUVÍME SI KONKRÉTNÍ MÍSTO A ČAS KONZULTACE. Zároveň Vás e-mailem požádám o úhradu nevratné zálohy ve výši 200, -, jejímž zaplacením konzultaci závazně potvrdíte (netýká se on-line konzultací). Tato záloha se vrací pouze v případě, pokud bude konzultace zrušena z důvodů na mé straně. 

CO POTŘEBUJETE S SEBOU (neplatí pro on-line setkání pochopitelně):

POKUD nedostanete jiné instrukce, tak budete potřebovat především:

   1. VELKÉ množství pamlsků nakrájených na malé kousíčky. Doporučuji například vařené nebe pečené maso, sýr, párky, salám … apod. Důležité je, aby pes o vaše odměny stál 🙂
   2. POSTROJ (aby se pes neškrtil). Pokud to není možné, může mít i běžný obojek. Prosím nechte doma stahovací a ostnaté obojky.
   3. VODÍTKO ideálně klasické cca 150 cm.
   4. Pokud je váš pes agresivní a již někoho pokousal, doporučuji s sebou pro jistotu vzít i NÁHUBEK. Pravděpodobně s ním nebudeme pracovat, ale je dobré vědět, že jej máme k dispozici.
 

UVÍTÁM, POKUD SE INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE ZÚČASTNÍ VÍCE RODINNÝCH PŘÍSLUŠNÍKŮ. Je dobré táhnout za jeden provaz. (Během nouzového stavu je třeba se řídit v tomto bodě aktuálními platnými omezeními.)

Těším se na Vás a nepropadejte panice 🙂 Každý problém má řešení!

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ PRO INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Hlásit se můžete též přímo na čísle 723 367 923 (pokud to nezvednu, zavolám zpět) nebo na e-mail: bohmova.hana@post.cz (pozor - vyřizuji je cca 1x týdně)

 

například: 723 367 923 nebo +420 723 367 923
Pokud máte křížence, uveďte plemeno podle toho, kterému se nejvíc podobá. U voříšků prosím o velikost (mini, malý, střední, velký…) 😀
Můžete si samozřejmě zaškrtnout více políček 🙂 Slouží jen pro mou předběžnou představu. Konkrétní obsah konzultace na míru domluvíme pochopitelně společně na místě.
Pokud pes již někoho pokousal a je zde pravděpodobnost, že by to mohl zopakovat během našeho společného tréninku, prosím vezměte si s sebou pro něho náhubek. Možná jej nepoužijeme, ale je dobré jej mít k dispozici.
Pokud zadáte „U Vás doma“ bude konkrétní místo setkání domluveno po odeslání tohoto formuláře, na jehož základě Vás budu kontaktovat.