Hana Böhmová ONLINE INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

ONLINE INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Během online konzultace je možné nejen teoreticky probrat vaše obtíže tak, abyste lépe porozuměli chování svého psa, ale i trénovat přímo naživo přes webkameru. Benefitem online konzultace je, že je možné pořídit záznam, který budete mít k dispozici.

Pokud je to jen trochu možné, prosím svůj problém natočte a video nahrajte na youtube. Do přihlášky mi můžete přímo uvést i odkaz.

CENA KONZULTACE

Kč 600, – za hodinu konzultace  (tj. 150, – za 15 minut s tím, že se platí každá započatá čtvrthodina; minimální cena konzultace je 600, -)

 

PO ODESLÁNÍ PŘIHLAŠOVACÍHO FORMULÁŘE (viz. níže) Vás budu telefonicky nebo e-mailem kontaktovat a DOMLUVÍME SI KONKRÉTNÍ DATUM A ČAS KONZULTACE. Následně vám termín konzultace potvrdím e-mailem, ve kterém zároveň obdržíte i instrukce k přihlášení se do online platformy, ve které se potkáme. 

Ačkoliv se potkáme online, pro jistotu si ve svém dosahu připravte:  

      • Pamlsky nakrájené na malé kousíčky. Doporučuji například vařené nebe pečené maso, sýr, párky, salám … apod. Důležité je, aby pes o vaše odměny stál 🙂
      • POSTROJ (aby se pes neškrtil). Pokud to není možné, může mít i běžný obojek. 
      • VODÍTKO ideálně klasické cca 150 cm.
 

UVÍTÁM, POKUD SE INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE ZÚČASTNÍ VÍCE RODINNÝCH PŘÍSLUŠNÍKŮ. Je dobré táhnout za jeden provaz. 

Těším se na Vás a nepropadejte panice 🙂 Každý problém má řešení! 

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ PRO INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Hlásit se můžete též přímo na čísle 723 367 923 (pokud to nezvednu, zavolám zpět) nebo na e-mail: bohmova.hana@post.cz (pozor - vyřizuji je cca 1x týdně)

PŘIHLÁŠKA

ONLINE KONZULTACE

POZOR – během akce budou pořizována videa a fotografie. Odesláním přihlášky dáváte souhlas s natáčením Vaší osoby v souladu s PODMÍNKAMI VZNIKU A ŠÍŘENÍ FOTOGRAFIÍ A ZVUKOVĚ-OBRAZOVÝCH ZÁZNAMŮ POŘIZOVANÝCH NA MNOU POŘÁDANÉ AKCI. Bez tohoto souhlasu není možné se akce zúčastnit. Videa a fotografie budete mít pro soukromé účely po skončení akce (lekce) k dispozici. Věřím, že vám poslouží nejen jako upomínka, ale především jako benefit v podobě autentických vzdělávacích materiálů.

 

například: 723 367 923 nebo +420 723 367 923
Pokud máte křížence, uveďte plemeno podle toho, kterému se nejvíc podobá. U voříšků prosím o velikost (mini, malý, střední, velký…) 😀
Můžete si samozřejmě zaškrtnout více políček 🙂 Slouží jen pro mou předběžnou představu. Konkrétní obsah konzultace na míru domluvíme pochopitelně společně na místě.
Pokud pes již někoho pokousal a je zde pravděpodobnost, že by to mohl zopakovat během našeho společného tréninku, prosím vezměte si s sebou pro něho náhubek. Možná jej nepoužijeme, ale je dobré jej mít k dispozici.