Hana Böhmová (PŘE)VÝCHOVNÉ PSÍ TÁBORY,AKCE (Pře)výchovný víkend pro psí nezbedy 8. – 10.10.2021 v Heřmanově Městci

(Pře)výchovný víkend pro psí nezbedy 8. – 10.10.2021 v Heřmanově MěstciMÁME PLNO – Hlásit se můžete již jen jako náhradníci nebo diváci bez psů.

(Pře)výchovný víkend pro psí nezbedy je určen především těm, kteří chtějí svého psa naučit spolehlivé přivolání a pohodovou vycházkovou chůzi s prověšeným vodítkem. Víkend je ideální pro štěňata všeho věku, puberťáky a starší psí nezbedníky, kteří potřebují naučit základní psí poslušnost.

Pokud řešíte vážné výchovné problémy jako je agrese vydržte prosím do jara nebo zvolte individuální konzultaci

NAUČÍTE SE:

  • Jak psovi srozumitelně vysvětlit psí pravidla s pamlsky i bez nich a jak si porozumět i beze slov (co vše říká naše řeč těla)
  • Jak psa naučit, že se mu vyplatí zareagovat na oslovení-přivolání a nevyplatí „hluchota“ (aneb stále jedna a ta samá pravidla pro všechna přivolání)
  • Jak se zachovat, když pes nepřijde a jak tomu můžeme předejít
  • Jak naučit psa doprovázet nás na vycházkách s prověšeným vodítkem (a vlastně i bez vodítka)
  • Jak řešit situace, kdy je zachování prověšeného vodítka zkrátka (ještě) příliš těžké – aneb jak přesvědčit psa, aby dal přednost nám, před vlastními zájmy
 

Čekají na vás intenzivní dopolední a odpolední cvičební bloky se psy (prakticky od rána do večera) a večerní teoretické přednášky a setkávání bez psů v klubovně. Aktivity se psy budou probíhat skupinově nebo individuálně, a to podle reálných možností přihlášených psů. Každý tým bude mít vlastní tréninkový plán a budu k němu přistupovat jako k jedinečné dvojici člověka a jeho psa (neházím vás do jednoho pytle).

Neočekávám, že k nám přijdete s vychovaným psem. Pokud však Váš pes má skutečně vážný problém a lze předpokládat, že by nebyl schopen se soustředit na práci (a žrát) v jiném prostředí nebo za přítomnosti (byť vzdálené) jiných psů, doporučuji zúčastnit se jako diváci nebo si domluvit individuální konzultaci. Podmínkou též je, aby pes vydržel minimálně dvě hodiny sám ponechaný v chatce, v autě, v odkládacím kotci, v boudičce apod., jelikož některé aktivity budou bez psů nebo se bude cvičit jednotlivě a určitě budete chtít přihlížet.

Pro PODROBNÉ společné INFORMACE K (PŘE)VÝCHOVNÝM táborům nebo víkendům (program, doporučená výbava…) si klikněte sem 🙂

MÍSTO KONÁNÍ

Kynologický areál v Heřmanově Městci
Areál leží na kraji města – velký prostor pro procházky a venčení. Areál je oplocený. Součástí areálu je sprcha, WC, klubovna s plně vybavenou kuchyňkou (kde je možné si vařit). Odkládací kotce pro psy jsou samozřejmostí. Pitná voda je do areálu dovážená – místní voda je pouze užitková.

PŘÍJEZD A ODJEZD 

Příjezd v pátek 8. října 2021 od 14 do 15 hodin (dříve, než ve 14 hodin, prosím nejezděte, neboť zde nikdo nebude). Začneme společným úvodem, tréninkem, případně přednáškou – prosím přijeďte včas, na probíranou teorii budou navazovat všechna praktická cvičení.

Odjezd v neděli 10. října 2021 po obědě – program bude končit dopoledním tréninkem v cca 12 hodin.

CENA A PLATEBNÍ PODMÍNKY

Cena 2 600,– pro cvičící tým (= pes + jedna nebo dvě osoby; bez ubytování)
Cena 1 000,– pro diváky (jen do naplnění ubytovací kapacity; bez ubytování)

Zároveň s přihláškou prosím uhraďte nevratnou zálohu ve výši Kč 500,–. Doplatek ceny za výcvik je potom splatný nejpozději do 20. září 2021. Pokud se přihlásíte po tomto datu, je cena za výcvik splatná zároveň s přihláškou.

Cenu za výcvik prosím uhraďte na účet číslo 27-0675870207/0100 – jako variabilní symbol uveďte číslo svého mobilu (stejné jako v přihlášce); je-li to možné, uveďte do zprávy pro příjemce své jméno.

Neúčast není důvodem pro vrácení již zaplacené zálohy nebo vstupného, můžete ale za sebe poslat náhradníka (o tom mne prosím informujte)! Přihlášku považuji za závaznou až po zaplacení zálohy – do té doby jde jen o nezávaznou poptávku.

UBYTOVÁNÍ

Ubytování přímo v areálu není podmínkou. Účastník tábora si může zajistit i nezávisle na nás ubytování vlastní.
Přímo v areálu jsou dvojlůžkové chatky o kapacitě 25ti lůžek – každý přihlášený tým bude mít vlastní chatku. Součástí každé chatky je elektrické topení, el. zásuvka, lednička, noční stolek a skříň na šatstvo. Chatky jsou udržované, přesto počítejte s určitým spartánským stylem 😉 Samozřejmostí je velice pěkné a čistě vyprané povlečení a prostěradla, které obdržíte při příjezdu. Pokud však budete chtít, aby psi s Vámi spali v posteli, prosím vezměte si lůžkoviny (postačí povlečení) vlastní! Přeci jenom zachlupacené a zablácené povlečení kolikrát ani pořádně vyprat nelze 🙁 a toto opatření činíme s ohledem na jeho další uživatele a na přání majitelů areálu.
Na konci pobytu je každý povinen sundat povlečení, vymést a vytřít chatku a vytřít ledničku!
Ubytování v chatkách: cena 200,– za osobu a noc
(celý víkend = 2 noci = 400,– za osobu)
Ubytování se platí až na místě v hotovosti podle prospaných nocí.

STRAVOVÁNÍ – vlastní

Na obědy budeme chodit do blízké restaurace EDEN. Můžete si ale zvolit restauraci dle vlastního uvážení – městečko je skutečně, co by kamenem dohodil, takže ani nákupy nejsou problém. V areálu je kuchyňka, kde bude možné si vařit (mikrovlnka, sporák, rychlovarné konvice, lednička, mražák, nádobí – talíře, příbory, hrnce…). Snídaně a večeře si nejčastěji řešíme svépomocí.

Maximální počet přihlášených: 8 cvičících týmů 

Po potvrzení přihlášky e-mailem již neposílám další informační ani potvrzující e-maily ani informace o došlé platbě. Pokud platba nedorazila, věřte mi, že se ozvu 🙂 Mlčení znamená, že je vše v pořádku. Vše podstatné najdete zde v propozicích nebo ve všeobecných informacích k (pře)výchovným táborům.

KAŽDÝ SE ÚČASTNÍ NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ a je plně zodpovědný za chování svého psa!

Pokud to budou vyžadovat okolnosti, bude možné přímo na místě před akcí absolvovat antigenní test na covid za Kč 50,–.

PŘIHLÁŠKA na víkend

Doufám, že jste věnovali čas přečtení si propozic a všeobecných informací o převýchovných psích táborech a víkendech. Věnovala jsem hodně času jejich přípravě, abych už nemusela odpovídat na miliony doplňujících otázek :).

PŘIHLÁŠKA – MÁME PLNO!!!

Hlásit se můžete již jen jako náhradníci nebo diváci bez psů.

POZOR – během akce budou pořizována videa a fotografie. Odesláním přihlášky dáváte souhlas s natáčením Vaší osoby v souladu s PODMÍNKAMI VZNIKU A ŠÍŘENÍ FOTOGRAFIÍ A ZVUKOVĚ-OBRAZOVÝCH ZÁZNAMŮ POŘIZOVANÝCH NA MNOU POŘÁDANÉ AKCI. Bez tohoto souhlasu není možné se akce zúčastnit. Videa a fotografie budete mít pro soukromé účely po skončení akce (lekce) k dispozici. Věřím, že vám poslouží nejen jako upomínka, ale především jako benefit v podobě autentických vzdělávacích materiálů. 

Například: 723 367 923 nebo +420 723 367 923
Pokud Vás přijede více, uveďte prosím do „poznámky na závěr“ kolik vás bude, abych pro Vás počítala s ubytováním.
Pokud se tábora zúčastníte jako divák – vyplňte „divák“. Pokud pojedete s více psy, uveďte je prosím do „poznámky na závěr“. Upozorňuji, že této akce se lze aktivně s více psy účastnit jen komplikovaně (pokud se nepřihlásíte 2x).
Pokud pojedete s více psy, prosím uveďte informace o dalších psech zvlášť do kolonky „poznámka na závěr“.
Pokud pojedete s více psy, prosím uveďte tuto informaci o dalších psech v „poznámce na závěr“.
Uveďte, cokoliv máte na srdci. Pokud přijedete s více psy, uveďte zde informace o těch, na které se nedostalo prostoru v přihlašovacím formuláři.