Hana Böhmová (PŘE)VÝCHOVNÉ PSÍ TÁBORY,AKCE (Pře)výchovné psí Velikonoce pro rošťáky 2.-5. dubna 2021 v Heřmanově Městci

(Pře)výchovné psí Velikonoce pro rošťáky 2.-5. dubna 2021 v Heřmanově MěstciZ důvodů opatření vlády ZRUŠENO

(Pře)výchovný víkend pro psí rošťáky je určen především těm, kteří řeší vážnější výchovné problémy svého psa. Zejména agresi vůči jiným psům např. na vycházkám a vysokou a prudkou vzrušivost svého psa, díky které je obtížně zvládnutelný např. pokud jde o vítání návštěv.

Pokud neřešíte tak vážné výchovné problémy doporučuji „(Pře)výchovný víkend pro psí nezbedy – 7.- 9. května 2021„.

NAUČÍTE SE:

      • Jak psovi srozumitelně vysvětlit psí pravidla s pamlsky i bez nich a jak si porozumět i beze slov (co vše říká naše řeč těla, hlas, mimika…)
      • Jak řešit krizové situace na vycházkách (prevence a jak neztratit kontrolu ať se děje, co se děje – zažijete velmi reálný nácvik)
      • Jak naučit psa ovládat své emoce – aneb sebekontrola v praxi (nejen na žrádlo, ale i na mnohem vzrušivější věci jako je „kořist“, nadšená návštěva, jiný pes apod.)

Čekají na vás intenzivní dopolední a odpolední cvičební bloky se psy (prakticky od rána do večera) a večerní teoretické přednášky a setkávání bez psů v klubovně. Aktivity se psy budou probíhat skupinově nebo individuálně, a to podle reálných možností přihlášených psů. Každý tým bude mít vlastní tréninkový plán a budu k němu přistupovat jako k jedinečné dvojici člověka a jeho psa (neházím vás do jednoho pytle).

Neočekávám, že přijdete s vychovaným psem. Pokud máte přesto obavy, že byste takovou akci se psem nezvládli, neváhejte se zúčastnit  jako diváci nebo si domluvit individuální konzultaci. Podmínkou pro účast je, aby pes vydržel minimálně dvě hodiny sám ponechaný v chatce, v autě, v odkládacím kotci, v boudičce apod., jelikož některé aktivity budou bez psů nebo se bude cvičit jednotlivě a určitě budete chtít přihlížet.

Pro PODROBNÉ společné INFORMACE K (PŘE)VÝCHOVNÝM táborům nebo víkendům (program, doporučená výbava…) si klikněte sem 🙂

MÍSTO KONÁNÍ

Kynologický areál v Heřmanově Městci
Areál leží na kraji města – velký prostor pro procházky a venčení. Areál je oplocený. Součástí areálu je sprcha, WC, klubovna s plně vybavenou kuchyňkou (kde je možné si vařit). Odkládací kotce pro psy jsou samozřejmostí. Pitná voda je do areálu dovážená – místní voda je pouze užitková.

PŘÍJEZD A ODJEZD 

Příjezd v pátek 2. dubna 2021 od 9 do 10 hodin. Začínat budeme společným úvodem, tréninkem, případně přednáškou – prosím přijeďte včas, na tyto úvodní aktivity budou navazovat všechna praktická cvičení.

Pokud byste chtěli přijet již ve čtvrtek večer, prosím uveďte to do přihlášky. Individuálně si domluvíme čas příjezdu.

Odjezd v pondělí 5. dubna 2021 po obědě – program bude končit dopoledním tréninkem v cca 12 hodin.

CENA A PLATEBNÍ PODMÍNKY

Cena 3 500,– pro cvičící tým (= pes + jedna nebo dvě osoby; bez ubytování)
Cena 1 000,– pro diváky (jen do naplnění ubytovací kapacity; bez ubytování)

Zároveň s přihláškou prosím uhraďte nevratnou zálohu ve výši Kč 500,–. Doplatek ceny za výcvik je potom splatný nejpozději do 8. března 2021. Pokud se přihlásíte po tomto termínu, je cena za výcvik splatná zároveň s přihláškou.

Cenu za výcvik prosím uhraďte na účet číslo 27-0675870207/0100 – jako variabilní symbol uveďte číslo svého mobilu (stejné jako v přihlášce); je-li to možné, uveďte do zprávy pro příjemce své jméno.

Neúčast není důvodem pro vrácení již zaplacené zálohy nebo vstupného, můžete ale za sebe poslat náhradníka (o tom mne prosím informujte)! Přihlášku považuji za závaznou až po zaplacení zálohy – do té doby jde jen o nezávaznou poptávku.

UBYTOVÁNÍ

Ubytování přímo v areálu není podmínkou. Účastník tábora si může zajistit i nezávisle na nás ubytování vlastní.
Přímo v areálu jsou dvojlůžkové chatky o kapacitě 25ti lůžek – každý přihlášený tým bude mít vlastní chatku. Součástí každé chatky je elektrické topení, el. zásuvka, lednička, noční stolek a skříň na šatstvo. Chatky jsou udržované, přesto počítejte s určitým spartánským stylem 😉 Samozřejmostí je velice pěkné a čistě vyprané povlečení a prostěradla, které obdržíte při příjezdu. Pokud však budete chtít, aby psi s Vámi spali v posteli, prosím vezměte si lůžkoviny (postačí povlečení) vlastní! Přeci jenom zachlupacené a zablácené povlečení kolikrát ani pořádně vyprat nelze 🙁 a toto opatření činíme s ohledem na jeho další uživatele a na přání majitelů areálu.
Na konci pobytu je každý povinen sundat povlečení, vymést a vytřít chatku a vytřít ledničku!
Ubytování v chatkách: cena 200,– za osobu a noc
(celý víkend = 3 noci = 600,– za osobu)
Ubytování se platí až na místě v hotovosti podle prospaných nocí.

STRAVOVÁNÍ – vlastní

Na obědy budeme chodit do blízké restaurace EDEN. Můžete si ale zvolit restauraci dle vlastního uvážení – městečko je skutečně, co by kamenem dohodil, takže ani nákupy nejsou problém. V areálu je kuchyňka, kde bude možné si vařit (mikrovlnka, sporák, rychlovarné konvice, lednička, mražák, nádobí, hrnce, příbory…). Snídaně a večeře si nejčastěji řešíme svépomocí.

Maximální počet přihlášených: 6-8 cvičících týmů 

Po potvrzení přihlášky e-mailem již neposílám další informační ani potvrzující e-maily ani informace o došlé platbě. Pokud platba nedorazila, věřte mi, že se ozvu 🙂 Mlčení znamená, že je vše v pořádku. Vše podstatné najdete zde v propozicích nebo ve všeobecných informacích k (pře)výchovným táborům.

KAŽDÝ SE ÚČASTNÍ NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ a je plně zodpovědný za chování svého psa!

PŘIHLÁŠKA na víkend

Doufám, že jste věnovali čas přečtení si propozic a všeobecných informací o převýchovných psích táborech a víkendech. Věnovala jsem hodně času jejich přípravě, abych už nemusela odpovídat na miliony doplňujících otázek :).

NENÍ MOŽNÉ SE HLÁSIT – AKCE BYLA ZRUŠENA Z DŮVODŮ OPATŘENÍ VLÁDY