Hana Böhmová AKCE Tréninky canisterapeutických psů 2022 v Choustníkově Hradišti

Tréninky canisterapeutických psů 2022 v Choustníkově HradištiKURZ PROBÍHÁ – JIŽ NENÍ MOŽNÉ SE HLÁSIT

OBSAH KURZU

Budeme se společně věnovat tréninku dovedností, které jsou základem nebo obohatí vaši canisterapeutickou praxi – například:

   • sebekontrolní výzvy a základní ovladatelnost (chůze na vodítku, přivolání, odložení – čekání…)
   • psí hlavolamy a hry 
   • triky (inspirováno prací asistenčních psů)
   • dog fitness
   • cviky inspirované psími sporty… (nosework, agility, obedience, treibball, hoopers, dogdancing a dalšími)

Součástí každé lekce bude i inspirace ke konkrétním aktivitám s klienty, které si osobně na vlastní kůži vyzkoušíte. 

Trénink bude inspirován požadavky a potřebami vás – účastníků kurzu. Můžete se tedy těšit na akci vysloveně na míru. 

PRO KOHO JE KURZ URČEN

Zúčastnit kurzu se může skutečně každý, kdo má zájem o canisterapii. Není nutné se canisterapii aktivně věnovat ani mít složené zkoušky. Děti mladší 15ti let se mohou účastnit pouze v doprovodu odpovědné osoby.

Kurz je vhodný pro psy všech věkových kategorií (i pro štěňata), plemen i velikostí, kteří jsou nekonfliktní a milují lidi. Doporučujeme, aby pes uměl odpočívat v boudičce nebo v kleci, abyste od psa mohli odejít a zapojit se do aktivit bez psů. Boudičku nebo klec je potřeba mít vlastní. Můžete si sebou vzít libovolný počet psů, případně si psy střídat, každopádně Vám bude věnován stejný časový prostor, jako byste měli psa jen jednoho.

MÍSTO KONÁNÍ

Budova bývalé základní školy v Choustníkově Hradišti (č. p. 12). Sejdeme se ve vyklizené třídě v prvním patře, ve které bude přitápěno  v případě chladného počasí elektrickým topením (na cca 10 – 15 °C – teple se oblečte). K dispozici bude WC, pitná voda, rychlovarná konvice, uvařený čaj, minerální vody. Cvičit budeme na koberci a na pěnové gumě o rozměrech cca 6 x 8 m.

Choustníkovo Hradiště se nachází na hlavním tahu Hradec Králové – Trutnov (cca 5 km od Dvora Králové n. L.). Pokud přijedete od Trutnova nebo od Dvora Králové, odbočíte za kostelem doleva. Pokud pojedete od Hradce a od Jaroměře, odbočíte před kostelem doprava. Hned jak zabočíte (směr Kohoutov), uvidíte před sebou bílou budovu Penzionu Doctor. Zabočíte jakoby k ní a školu budete mít po pravé ruce.

TERMÍNY KONÁNÍ – zapište si je prosím do diáře

neděle od 9:30 do cca 16:00 hodin (celkem 25 hodin á 60 minut)

    • 9. ledna 2022 
    • 13. února 2022
    • 13. března 2022
    • 24. dubna 2022
    • 29. května 2022 

Příjezd bude možný vždy cca 20 minut před začátkem akce. Počítáme s cca 1,5 hodinou jako přestávkou na oběd. Na oběd budeme chodit do blízké Hospůdky U dvou borovic (můžete tam i se psy nebo si psy necháte ve třídě). Výborně tam vaří 🙂

Pokud se lekce kvůli opatřením vlády nebude moci uskutečnit naživo, bude realizována online (max. tři lekce). I v rámci online lekcí se budete moci těšit na trénink naživo se psem, na proaktivní zábavnou výuku a na mnoho bonusového video materiálu z praxe.

JAK SE ŘEŠÍ ABSENCE

V případě, že se některé z lekcí nebudete moci zúčastnit, tak budeme zásadní okamžiky kurzu natáčet a videa dostanete k dispozici.

CENA ZA KURZ

Kč 5 500,– za cvičící tým (= osoba + jeden nebo více psů)

Vstupné v Kč prosím uhraďte na účet číslo 27-0675870207/0100.

Variabilní symbol – číslo mobilu uvedeného v přihlášce

EUR 229,– za cvičící tým (= osoba + jeden nebo více psů)

Vstupné v EUR prosím uhraďte na účet číslo IBAN: CZ7120100000002001365182

(BIC: FIOBCZPPXXX)

Variabilní symbol – číslo mobilu uvedeného v přihlášce

Po odeslání přihlášky vám e-mailem nejpozději do 10ti dnů potvrdím, že na kurz je ještě volné místo. Poté můžete buď uhradit celou cenu kurzu, nebo svou přihlášku závazně potvrdit zaplacením nevratné zálohy ve výši Kč 2 000,– (83,– EUR).

Doplatek ceny kurzu je splatný nejpozději do 22.11.2021.

Cena zahrnuje lektorné, pronájem prostor a materiál na program. Cena nezahrnuje cestovné, ubytování a stravu (s výjimkou drobného občerstvení).

Při stornování zaplacené přihlášky do 22.11.2021 se vrací 50 % zaplacené ceny nad výši nevratné zálohy. Při stornování přihlášky po tomto termínu, se již vstupné nevrací. V obou případech však můžete své místo postoupit náhradníkovi – o tom mne prosím informujte.

CO S SEBOU

 • psa s vodítkem a s POSTROJEM NEBO POHODLNÝM NESTAHOVACÍM OBOJKEM!
 • KLEC (nebo boudičku či přepravku), aby psi měli možnost během teorie v klidu odpočívat a hlavně, abyste je zde mohli odložit, zatímco budete potřeba jako figuranti
 • vlastní židli
 • spoustu oblíbených pamlsků nakrájených na malé kousíčky v dostatečném množství (doporučujeme více druhů; NEDROBIVÉ; podlahová krytina je hnědá, takže občas se bude hodit třeba sýr, piškoty apod.)
 • poznámkový blok a něco na psaní (foťák nebo kameru, flešku)
 • počasí a teplotám odpovídající sportovní oblečení
 • bude-li venku zabláceno, vezměte si prosím čistou obuv (ideálně tenisky); vezměte si pro jistotu něco teplého na nohy, protože od podlahy může zábnout

PŘIHLÁŠKA – Kurz probíhá, již není možné se hlásit.

POZOR – během akce budou pořizována videa a fotografie. Odesláním přihlášky dáváte souhlas s natáčením Vaší osoby v souladu s PODMÍNKAMI VZNIKU A ŠÍŘENÍ FOTOGRAFIÍ A ZVUKOVĚ-OBRAZOVÝCH ZÁZNAMŮ POŘIZOVANÝCH NA MNOU POŘÁDANÉ AKCI. Bez tohoto souhlasu není možné se akce zúčastnit. Videa a fotografie budete mít pro soukromé účely po skončení akce (lekce) k dispozici. Věřím, že vám poslouží nejen jako upomínka, ale především jako benefit v podobě autentických vzdělávacích materiálů.