Hana Böhmová AKCE Tréninky canisterapeutických psů 2020/2021 v Choustníkově Hradišti

Tréninky canisterapeutických psů 2020/2021 v Choustníkově HradištiSTÁLE SE MŮŽETE HLÁSIT 🙂

Pokud se nebudeme moci potkat naživo, budou tréninky probíhat on-line.

OBSAH KURZU

Budeme se společně věnovat tréninku dovedností, které jsou základem nebo obohatí vaši canisterapeutickou praxi – například:

   • sebekontrolní výzvy a základní ovladatelnost (chůze na vodítku, přivolání, odložení – čekání…)
   • psí hlavolamy a hry 
   • triky (inspirováno prací asistenčních psů)
   • dog fitness
   • cviky inspirované psími sporty… (nosework, agility, obedience, treibball, hoopers, dogdancing a dalšími)

Součástí každé lekce bude i inspirace ke konkrétním aktivitám s klienty, které si osobně na vlastní kůži vyzkoušíte. 

Trénink bude inspirován požadavky a potřebami vás – účastníků kurzu. Můžete se tedy těšit na akci vysloveně na míru. 

PRO KOHO JE KURZ URČEN

Zúčastnit kurzu se může skutečně každý, kdo má zájem o canisterapii. Není nutné se canisterapii aktivně věnovat ani mít složené zkoušky. Děti mladší 15ti let se mohou účastnit pouze v doprovodu odpovědné osoby.

Kurz je vhodný pro psy všech věkových kategorií (i pro štěňata), plemen i velikostí, kteří jsou nekonfliktní a milují lidi. Doporučujeme, aby pes uměl odpočívat v boudičce nebo v kleci, abyste od psa mohli odejít a zapojit se do aktivit bez psů. Boudičku nebo klec je potřeba mít vlastní. Můžete si sebou vzít libovolný počet psů, případně si psy střídat, každopádně Vám bude věnován stejný časový prostor, jako byste měli psa jen jednoho.

MÍSTO KONÁNÍ

Budova bývalé základní školy v Choustníkově Hradišti (č. p. 12). Sejdeme se ve vyklizené třídě v prvním patře, ve které bude přitápěno  v případě chladného počasí elektrickým topením (na cca 10 – 15 °C – teple se oblečte). K dispozici bude WC, pitná voda, rychlovarná konvice, uvařený čaj, minerální vody. Cvičit budeme na koberci a na pěnové gumě o rozměrech cca 6 x 8 m.

Choustníkovo Hradiště se nachází na hlavním tahu Hradec Králové – Trutnov (cca 5 km od Dvora Králové n. L.). Pokud přijedete od Trutnova nebo od Dvora Králové, odbočíte za kostelem doleva. Pokud pojedete od Hradce a od Jaroměře, odbočíte před kostelem doprava. Hned jak zabočíte (směr Kohoutov), uvidíte před sebou bílou budovu Penzionu Doctor. Zabočíte jakoby k ní a školu budete mít po pravé ruce.

TERMÍNY KONÁNÍ – zapište si je prosím do diáře

neděle od 9:30 do cca 16:00 hodin (celkem 25 hodin á 60 minut)

    • 17. ledna 2021
    • 14. února 2021
    • 14. března 2021
    • 11. dubna 2021
    • 16. května 2021 

Příjezd bude možný vždy cca 15 minut před začátkem akce. Počítáme s cca 1,5 hodinou jako přestávkou na oběd. Na oběd budeme chodit do blízké Hospůdky U dvou borovic (můžete tam i se psy nebo si psy necháte ve třídě). Výborně tam vaří 🙂

Pokud se nebudeme moci potkat naživo, budou tréninky probíhat online.

CENA ZA KURZ

Kč 4 500,– za cvičící tým (= osoba + jeden nebo více psů)

Vstupné v Kč prosím uhraďte na účet číslo 27-0675870207/0100.

Variabilní symbol – číslo mobilu uvedeného v přihlášce

EUR 180,– za cvičící tým (= osoba + jeden nebo více psů)

Vstupné v EUR prosím uhraďte na účet číslo IBAN: CZ7120100000002001365182

(BIC: FIOBCZPPXXX)

Variabilní symbol – číslo mobilu uvedeného v přihlášce

Cena za kurz je splatná do 31.12.2020. Přihlášky považujeme za závazné až po zaplacení minimální nevratné zálohy Kč 2 000,– (80,– EUR). Cena zahrnuje lektorné, pronájem prostor a materiál na program. Cena nezahrnuje cestovné, ubytování a stravu (s výjimkou drobného občerstvení).

Neúčast není důvodem pro vrácení již zaplaceného vstupného, můžete ale za sebe poslat náhradníka (o tom mne prosím informujte).

CO S SEBOU

 • psa s vodítkem a s POSTROJEM NEBO POHODLNÝM NESTAHOVACÍM OBOJKEM!
 • klec (nebo boudičku či přepravku), aby psi měli možnost během teorie v klidu odpočívat a hlavně, abyste je zde mohli odložit, zatímco budete potřeba jako figuranti
 • vlastní židli
 • spoustu oblíbených pamlsků nakrájených na malé kousíčky v dostatečném množství (doporučujeme více druhů; NEDROBIVÉ; podlahová krytina je hnědá, takže občas se bude hodit třeba sýr, piškoty apod.)
 • poznámkový blok a něco na psaní (foťák nebo kameru, flešku)
 • počasí a teplotám odpovídající sportovní oblečení
 • bude-li venku zabláceno, vezměte si prosím čistou obuv (ideálně tenisky); vezměte si pro jistotu něco teplého na nohy, protože od podlahy může zábnout

PŘIHLÁŠKA DO KURZU

v Choustníkově Hradišti 

Například: 723 367 923 nebo +420 723 367 923
Pokud je Váš pes kříženec, napište plemeno, kterému se nejvíce podobá. V případě voříšků prosím o informaci, zda je to pes mini, malý, střední nebo velký 🙂 Pokud pojedete s více psy, prosím uveďte informace o dalších psech zvlášť do kolonky „poznámka na závěr“. Pokud se tábora zúčastníte jako divák – vyplňte „divák“.
Pokud pojedete s více psy, prosím uveďte informace o dalších psech zvlášť do kolonky „poznámka na závěr“.
Fena nebo pes?
Např. Jsem začátečník; praktikuji u seniorů….
Uveďte, cokoliv máte na srdci. Pokud byste potřebovali vyjít vstříc splátkovým kalendářem, zde máte prostor pro návrh splátek.