Hana Böhmová AKCE,NEOBVYKLÉ Hravý rodinný psí tábor 15. -21. srpna 2021 v Poniklé v Podkrkonoší

Hravý rodinný psí tábor 15. -21. srpna 2021 v Poniklé v PodkrkonošíMÁME OBSAZENO – můžete se hlásit už jen jako náhradníci.

Aktivní dovolená snů pro psy a jejich rodiny. Pokud se už počítáte mezi dospělé, tak vám garantujeme, že se se svým psem vrátíte do dětství. Pokud jste stále děti (nebo se tak cítíte), tak si užijete neskutečný týden a na společné zážitky budete se svým psem dlouho vzpomínat. Přijeďte k nám odhodit starosti a zapomenout na všední život, protože na tomhle táboře na to prostě nebudete mít čas.

Čeká vás totiž týden plný her, soutěží, závodů a výzev, a možná, že svého psa i něco nového a užitečného naučíte. Program bude až do poslední chvíle tajný, ale snad neuškodí, když prozradíme, že bude i noční dobrodružství nebo psí úniková hra.

Tento psí tábor je vhodný pro psy bez ohledu na věk, plemennou příslušnost nebo velikost. Čím jich máte více, tím lépe :). Určitě se snadno zapojí i štěňátka, i když samozřejmě musíme počítat s tím, že budou zřejmě rychleji unavená. Psi nemusí umět nic speciálního, i když to samozřejmě neuškodí. Jen by měli být schopni se více či méně soustředit i za přítomnosti dalších psů a lidí (více – méně = s jistou nedokonalostí v tomto ohledu si poradíme, nebo-li poradíme vám). Akce není vhodná pro velmi bojácné nebo agresivní psy.

Pokud se rozhodnete zůčastnit se tohoto tábora, očekáváme, že budete aktivní a tak říkajíc všeho schopní. Statečnost, odvaha a vytrvalost budou jistě výhodou. Očekávat můžete lehce náročnější program po fyzické i psychické stránce. 

Aktivní účast je vhodná i pro děti (cca od 10ti let) – tedy pro děti, které se umí samostatně poprat s překážkami a přijmout prohru (tedy to, že nevyhrají, protože vyhrát nemohou všichni).

Akce je samozřejmě vhodná i pro rodiče psů zatím bez lidských dětí 😉

POZOR! Nejde o dětský tábor! Děti se mohou účastnit pouze v doprovodu osoby starší 18ti let.

Jak bude program časově vypadat

Program můžete očekávat od rána do noci. Začínat budeme dopoledním blokem (cca od 9 do 12 hodin). Pak bude přestávka na oběd a pokračovat budeme odpoledním blokem (cca od 15 do 18 hodin). A pravděpodobně nebude chybět večerní nebo noční program na závěr (čas dle dohody).

Co s sebou

 • boudičku nebo klec, ve které může pejsek odpočívat ve chvíli, kdy nebude cvičit nebo bude sám na pokoji (pokud pejsek neumí bydlet v boudičce, naučíme ho to; boudička by měla být velká tak, aby se v ní pejsek mohl pohodlně postavit)
 • postroj na psa a běžné cca 150 cm dlouhé vodítko (případně máte-li i stopovačku); obojek není úplně vhodný – budou na programu aktivity, při kterých pes bude muset tahat, tak aby se nám chudák neškrtil
 • oblíbené pamlsky a hračky
 • flešku nebo externí disk v případě, že budete mít zájem o videa fotky, které na táboře pořídíme
 • sportovní oblečení – neexistuje špatné počasí, pouze špatně oblečený účastník (my totiž můžeme považovat například déšť za vítané zpestření některých aktivit – bacha na nás)

 

Tento seznam ještě před akcí doplníme o případné další důležité potřeby, a to podle toho, jak se nám bude postupně pod rukama rodit konkrétní program.

 

Štěňátka nemusí mít dokončené očkování. Psi s vámi a budou bydlet na pokoji.

 

Organizační tým – aneb tandem všeho schopných kreativců

Hana Böhmová a Tereza Hoření

Terezka i Hanka se věnují víc než 10 let tréninku psů pro sport i běžný život. Jsou zakladatelky JdeTo Teamu, který se zabývá vzděláváním instruktorů výchovy a výcviku psů. Ale hlavně je baví užívat si aktivní život se psy, hrát si a hravě učit psy i lidi. A to bez ohledu na věk. A hlavně dělat lidi a psy kolem sebe spokojenými a šťastnými. 

  •  

Příjezd a odjezd

Akce začíná nedělní večeří a poté večerním programem 15. srpna 2021. Příjezd je možný od 16:00, dostavte se prosím nejpozději v 18:00 (abyste stihli večeři). Tábor končí sobotním obědem (program ukončíme sobotním dopoledním blokem) 21. srpna 2021.

Cena za program (bez ubytování)

Základní cena se platí za rodinný tým čítající minimálně jednoho člověka a jednoho psa a maximálně dva lidi a nepočítaně psů. Počítáme pochopitelně s tím, že dva lidé v týmu jsou v nějaké vztahu – např. partneři nebo rodič a dítě.

Příplatek se platí za třetího a každého dalšího aktivního lidského člena týmu (tedy např. za dalšího člena rodiny). Příplatek je možné zaplatit v hotovosti až na místě. Přeci jen chápeme, že někdy se zejména u dětí obtížně odhaduje, jak moc se budou chtít zapojit. Příplatek je určen na výhry v soutěžích a na spotřebovaný materiál navíc.

ZÁROVEŇ S ODESLÁNÍM PŘIHLÁŠKY prosím uhraďte zálohu za účelem závazného potvrzení přihlášky ve výši Kč 1 000,–. Doplatek je splatný do termínů viz níže.

Při přihlášení a zaplacení do 31.3.2021 základní cena Kč 4 500,– (příplatek 500,-)

Při přihlášení a zaplacení do 30.6.2021 základní cena Kč 5 000,– (příplatek 650,–)

Při přihlášení a zaplacení do 31.7.2021 základní cena Kč 5 500,– (příplatek 750,–) 

Maximální počet účastníků – 20 týmů.

Zálohu nebo doplatek ceny za program (bez ubytování) prosím uhraďte na účet číslo 232784705/0300 – jako variabilní symbol uveďte číslo svého mobilu (stejné jako v přihlášce); je-li to možné, uveďte do zprávy pro příjemce své jméno.

Neúčast není důvodem pro vrácení již zaplaceného vstupného, můžete ale za sebe poslat náhradníka (o tom nás prosím informujte). Přihlášku považujeme za závaznou až po zaplacení zálohy – do té doby jde jen o nezávaznou poptávku.

Nezapomeňte uhradit také zálohu na ubytování – viz níže.

Ubytování – do naplnění kapacity (ubytovat se můžete i jinde)

KAPACITA PENZIONU KRAKONOŠOVO ZÁTIŠÍ JE JIŽ VYČERPÁNA – na tábor se stále můžete hlásit, ale je nutné si ubytování zajistit jinde (oficiální stránky obce Poniklá). 

 

Akce se koná v jednom z nejkrásnějších areálů, kde se pořádají kynologické akce – v penzionu Krakonošovo zátiší v krkonošské Poniklé (http://www.krkonose-zatisi.cz/). Ubytovaní budete ve dvou až šestilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. V celém penzionu je k dispozici Wi-Fi. Těšit se můžete na výbornou plnou penzi. Je možné připravit i vegetariánskou či bezlepkovou stravu. K hlavnímu jídlu je v ceně voda, další pití, popř. vynikající večerní dezerty jsou za příplatek (v hotovosti, platba kartou není možná). Ubytování není možné objednat bez plné penze – tuto variantu penzion nenabízí.

V penzionu je omezený počet pokojů (12). Máte-li zájem o ubytování v penzionu Krakonošovo zátiší, hlaste se co nejdříve. Můžete se přihlásit také pouze na program tábora a ubytování si zajistit sami. 

Psi budou s Vámi bydlet na pokojích (venkovní kotce zde nejsou). Doporučujeme vzít si s sebou boudičku nebo klec, a to i pokud v ní pejsek není zvyklý bydlet. Na táboře bude příležitost jej to naučit.

Máte-li nějaké dotazy k ubytování, směřujte je prosím na Terezu Hoření – 736 287 242, e-mail: horeni.tereza@jdeto.team nebo je napište do přihlášky.

Program se bude konat ve venkovních i krytých vnitřních prostorách podle počasí. Vzhledem k tomu, že se jedná o horskou oblast, se tu ani v parném létě nemusíte bát nesnesitelného horka. V okolí penzionu najdete mnoho vycházkových tras v nádherné přírodě.

Pokud krmíte BARFem, můžete maso uložit v ledničce či v mrazáku, který je k dispozici ve společných prostorách.

Dorazit můžete sami, nebo s doprovodem. Ten se může zúčastnit programu, nebo využít spousty příležitostí k výletům v okolí. Pokud dorazíte sami, není bohužel možné pro každého zajistit samostatný pokoj.

Cena ubytování:

   • Kč 750,– / osobu a noc s plnou penzí (od 13 let, příplatek za pokoj obsazený 1 osobou – 100,- /noc)
   • Kč 50,– / 1 psa a noc
   • Kč 380,– / dítě 8–12 let a noc s plnou penzí
   • Kč 280,– / dítě 2–7 let a noc s plnou penzí

 

Zálohu ve výši Kč 2 500,– na ubytování za každého dospělého uhraďte zároveň s přihláškou na účet číslo 232784705/0300. Zbytek částky je splatný po příjezdu na akci přímo na místě v hotovosti (platba kartou není možná). Neúčast není důvodem pro vrácení zálohy, můžete ale za sebe poslat náhradníka (o tom nás prosím informujte).

PŘIHLÁŠKA NA TÁBOR

Můžete se hlásit. Přihlášku Vám ještě potvrdíme e-mailem do 10ti dnů e-mailem.

MÁME OBSAZENO – hlásit se můžete již jen jako náhradníci.

Například: 723 367 923 nebo +420 723 367 923
Necháme na vás, co bychom měly vědět, jen upozorňuji, že většina táborových aktivit, bude vyžadovat nějaký fyzický pohyb.
Uveďte, cokoliv máte na srdci.