Hana Böhmová (PŘE)VÝCHOVNÉ PSÍ TÁBORY,AKCE První jarní (pře)výchovný psí víkend – chůze na prověšeném vodítku a venkovní sebekontrolní hry 20.-22.3.2020

První jarní (pře)výchovný psí víkend – chůze na prověšeném vodítku a venkovní sebekontrolní hry 20.-22.3.2020První (pře)výchovný víkend je určen především těm, kteří chtějí vyřešit tahání svých psů na vodítku a logicky tedy potřebují potrénovat i schopnost psů ovládnout venku své chtíče. Těším se na trénované „tahače“, vytrvalé „zdržovače“ i na zatím bezproblémová štěňátka.

POZOR – na tomto víkendu nebudeme řešit případnou reaktivitu vašich psů – k tomu bude speciálně určen Druhý Velikonoční víkend 10.-13.4.2020.

NAUČÍTE SE:

  • Jak psa naučit chodit na prověšeném vodítku a následovat vás.
  • Jak naučit psa odejít na prověšeném vodítku od toho, co tak strašně moc chce.
  • Jak naučit psa míjet na prověšeném vodítku to, po čem touží.
  • Jak naučit psa přicházet na prověšeném vodítku k něčemu, co ale fakt rychle musí mít.
  • Jak řešit obtížné situace, která váš pes zatím nezvládá, protože jsou až příliš lákavé (= když pes někam opravu hodně chce – např. vcházení do dveří, vycházení ven ze vrat, přicházení k oblíbenému člověku apod.)
  • Jak odměňovat psa nejen z kapsy, ale dát mu za odměnu to, co tak strašně moc chce (a kdy a proč to tak úžasně funguje – aneb lekce praktické sebekontroly)
  • Jak chodit se psem na stopovačce (aneb off-line a on-line režim).
  • A hlavně se budete učit, jak to udělat, abyste za vodítko nemuseli tahat psa vy 🙂

Čekají na vás intenzivní dopolední a odpolední cvičební bloky se psy (prakticky od rána do večera) a večerní teoretické přednášky a setkávání bez psů ve vytápěné klubovně. Aktivity se psy budou probíhat skupinově nebo individuálně, a to podle reálných možností přihlášených psů. Každý tým bude mít vlastní tréninkový plán a budeme k němu přistupovat jako k jedinečné dvojici člověka a jeho psa (neházíme vás do jednoho pytle).

 

Neočekáváme, že k nám přijdete s vychovaným psem. Pokud však Váš pes má skutečně vážný problém a lze předpokládat, že by nebyl schopen se soustředit na práci (a žrát) v jiném prostředí nebo za přítomnosti (byť vzdálené) jiných psů, doporučujeme zúčastnit se jako diváci nebo si domluvit individuální konzultaci. Podmínkou též je, aby pes vydržel minimálně 3 hodiny sám ponechaný v chatce, v autě, v odkládacím kotci, v boudičce apod., jelikož některé aktivity budou bez psů nebo se bude cvičit jednotlivě a určitě budete chtít přihlížet. Variantou je též přivést si s sebou další osobu na hlídání :).

Pro PODROBNÉ společné INFORMACE K (PŘE)VÝCHOVNÝM táborům nebo víkendům (program, doporučená výbava…) si klikněte sem 🙂

MÍSTO KONÁNÍ

Kynologický areál v Heřmanově Městci
Areál leží na kraji města – velký prostor pro procházky a venčení. Areál je oplocený. Součástí areálu je sprcha, WC, klubovna s plně vybavenou kuchyňkou (kde je možné si vařit). Odkládací kotce pro psy jsou samozřejmostí. Pitná voda je do areálu dovážená – místní voda je pouze užitková.

PŘÍJEZD A ODJEZD 

Příjezd v pátek 20. března 2020 od 14 do 16 hodin (dříve, než ve 14 hodin, prosím nejezděte, neboť zde nikdo nebude). Začneme společným úvodem, tréninkem, případně přednáškou – prosím přijeďte včas, na probíranou teorii budou navazovat všechna praktická cvičení.

Odjezd v neděli 22. března 2020 odpoledne (program bude končit dopoledním tréninkem a obědem)

CENA A PLATEBNÍ PODMÍNKY

Cena 2 800,– pro cvičící tým (= pes + jedna nebo dvě osoby; bez ubytování)
Cena 1 000,– pro diváky (jen do naplnění ubytovací kapacity; bez ubytování)
Cena 500,– náhledová praxe pro účastníky Akademie pro instruktory (jen do naplnění ubytovací kapacity; bez ubytování)

Cenu za výcvik prosím uhraďte na účet číslo 27-0675870207/0100 zároveň s přihláškou – jako variabilní symbol uveďte číslo svého mobilu (stejné jako v přihlášce); je-li to možné, uveďte do zprávy pro příjemce své jméno.

Neúčast není důvodem pro vrácení již zaplaceného vstupného, můžete ale za sebe poslat náhradníka (o tom mne prosím informujte)! Přihlášku považuji za závaznou až po jejím zaplacení – do té doby jde jen o nezávaznou poptávku.

UBYTOVÁNÍ

Ubytování přímo v areálu není podmínkou. Účastník tábora si může zajistit i nezávisle na nás ubytování vlastní.
Přímo v areálu jsou dvojlůžkové chatky o kapacitě 25ti lůžek – každý bude mít vlastní chatku. Součástí každé chatky je elektrické topení (chatky lze bez problémů vytopit), el. zásuvka, lednička, noční stolek a skříň na šatstvo. Chatky nejsou nejnovější – počítejte s určitým spartánským stylem 😉 Samozřejmostí je velice pěkné a čistě vyprané povlečení a prostěradla, které obdržíte při příjezdu. Pokud však budete chtít, aby psi s Vámi spali v posteli, prosím vezměte si lůžkoviny (postačí povlečení) vlastní! Přeci jenom zachlupacené a zablácené povlečení kolikrát ani pořádně vyprat nelze 🙁 a toto opatření činíme s ohledem na jeho další uživatele a na přání majitelů areálu.
Na konci pobytu je každý povinen sundat povlečení, vymést a vytřít chatku a vytřít ledničku!
Ubytování v chatkách: cena 200,– za osobu a noc
(celý víkend = 2 noci = 400,– za osobu)
Ubytování se platí až na místě v hotovosti podle prospaných nocí.

STRAVOVÁNÍ – vlastní

Na obědy budeme chodit do blízké restaurace EDEN. Můžete si ale zvolit restauraci dle vlastního uvážení – městečko je skutečně, co by kamenem dohodil, takže ani nákupy nejsou problém. V areálu je kuchyňka, kde bude možné si vařit (mikrovlnka, sporák, rychlovarné konvice, lednička, mražák). Snídaně a večeře si nejčastěji řešíme svépomocí.

Maximální počet přihlášených: 8 cvičících týmů 

Po potvrzení přihlášky e-mailem již neposílám další informační ani potvrzující e-maily ani informace o došlé platbě. Pokud platba nedorazila, věřte mi, že se ozvu 🙂 Mlčení znamená, že je vše v pořádku. Vše podstatné najdete zde v propozicích nebo ve všeobecných informacích k (pře)výchovným táborům.

PŘIHLÁŠKA NA PRVNÍ (PŘE)VÝCHOVNÝ PSÍ VÍKEND

Doufám, že jste věnovali čas přečtení si propozic a všeobecných informací o převýchovných psích táborech a víkendech. Věnovala jsem hodně času jejich přípravě, abych už nemusela odpovídat na miliony doplňujících otázek :).

Například: 723 367 923 nebo +420 723 367 923
Pokud Vás přijede více, uveďte prosím do „poznámky na závěr“ kolik vás bude, abych pro Vás počítala s ubytováním.
Pokud je Váš pes kříženec, napište plemeno, kterému se nejvíce podobá. V případě voříšků prosím o informaci, zda je to pes mini, malý, střední nebo velký 🙂 Pokud pojedete s více psy, prosím uveďte informace o dalších psech zvlášť do kolonky „poznámka na závěr“. Pokud se tábora zúčastníte jako divák – vyplňte „divák“.
Pokud pojedete s více psy, prosím uveďte informace o dalších psech zvlášť do kolonky „poznámka na závěr“.
Pokud pojedete s více psy, prosím uveďte tuto informaci o dalších psech v „poznámce na závěr“.
Uveďte, cokoliv máte na srdci. Pokud přijedete s více psy, uveďte zde informace o těch, na které se nedostalo prostoru v přihlašovacím formuláři.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *