Hana Böhmová AKCE Prodejní canisterapeutický workshop – hande made Hanďa 2.-3.11.2019 v Brně

Prodejní canisterapeutický workshop – hande made Hanďa 2.-3.11.2019 v BrněPROGRAM

SOBOTA 2.11.2019 od 10 hodin do cca 18ti hodin 

NEDĚLE 3.11.2019 od 9 hodin do cca 17ti hodin

Po celý víkend si budete moci osobně vyzkoušet se svým psem nebo v roli klientů nejrůznější canisterapeutické aktivity s pomůckami i bez inspirované:

 • agility
 • triky a dogdancingem
 • čenichacími dovednostmi
 • psími hlavolamy…
 
Všechny aktivity budou komentované s odkazem na jejich cíl či zaměření, pokud jde o práci s klienty. Chybět nebudou ani obměny jednotlivých her podle druhu psa (velkosti a temperamentu) i podle cílových skupin klientů (je rozdíl mezi mrštnými dětmi a nepohyblivými seniory). Aktivity se psy zvládne jakýkoliv pes – zkušenosti nejsou důležité. Trénovat budeme krok za krokem a individuálně s tím, že tréninkové postupy při práci se psy mají mnoho paralel pro práci s klienty – i to určitě bude námět ke sdílení zkušeností.
  

Kromě toho na Vás budou čekat aktivity vzdělávací, které cílí zejména na řeč psů (zažít si budete moci originální hry na toto téma) a hry na psí téma bez psů, které rozvíjí kde co (od jemné motoriky až po smysly).

Jedna aktivita bude následovat za druhou. Všechny hry budou doplněny o konkrétní způsoby, jak jsou předkládány klientům v praxi tj. včetně jejich organizace, výkladu, příběhu, motivace apod. Vše si vyzkoušíte na vlastní kůži. Připravte se na nadupanou jízdu plnou inspirace. Ráda se nechám inspirovat i Vámi, a pokud se sami budete chtít nějakou aktivitou pochlubit, budete mít možnost i prostor.

Některé originální pomůcky, které sama vynalézám a vyrábím, bude možné si na workshopu koupit. A možná… si i vy sami něco vyrobíte ;-).

MÍSTO KONÁNÍ

Akce se koná v areálu Psí školy Psí Park, s. r. o. na adrese Cejl 76, Brno. Parkovat je možné přímo v areálu, a to na prvním nádvoří.

Cvičit budeme ve vnitřních prostorách, které jsou vytápěny elektrickými přímotopy. Prosím nečekejte pokojové teploty (záleží samozřejmě i na teplotě venkovní) a v zimním období se pořádně oblečte. Doporučuji zejména něco teplého na nohy.

Během akce bude možné si v místě uvařit čaj a kávu. K obědu si budete moci objednat donáškové jídlo.

CENA ZA AKCI

Kč 1 600,– za celý víkend pro cvičící tým (= osoba + jeden pes)

Kč 1 000,– za celý víkend pro diváka bez psa

Kč   500,– za diváka bez psa jen na jeden den

Diváci se aktivně účastní všech aktivit, kde není potřeba pes!!! Zapomeňte, že budete jen sedět a nic nedělat.

Pouze v případě, že nebude zájem o účast po celý víkend, bude možné se se psem jako cvičící tým přihlásit pouze na jeden den – cena 1 000,–.

Budete-li si s sebou chtít vzít více psů, prosím počítejte s tím, že si je budete muset střídat, jako byste měli jen jednoho.

Vstupné v Kč prosím uhraďte na účet číslo 27-0675870207/0100.

Variabilní symbol – číslo mobilu uvedeného v přihlášce

Potřebujete-li platit v EUR, prosím použijte kurz 25,–/EUR

Vstupné v EUR prosím uhraďte na účet číslo IBAN: CZ7120100000002001365182

(BIC: FIOBCZPPXXX)

Variabilní symbol – číslo mobilu uvedeného v přihlášce

Cena za kurz je splatná zároveň s přihláškou. Přihlášky považujeme za závazné až po zaplacení. Cena zahrnuje lektorné, pronájem prostor a materiál na program. Cena nezahrnuje cestovné, ubytování a stravu (s výjimkou drobného občerstvení).

Neúčast není důvodem pro vrácení již zaplaceného vstupného, můžete ale za sebe poslat náhradníka (o tom mne prosím informujte).

CO S SEBOU

 • psa s vodítkem a s POSTROJEM NEBO POHODLNÝM NESTAHOVACÍM OBOJKEM!
 • klec (nebo boudičku či přepravku), aby psi měli možnost během teorie v klidu odpočívat a hlavně, abyste je zde mohli odložit, zatímco budete potřeba jako figuranti
 • spoustu oblíbených pamlsků nakrájených na malé kousíčky v dostatečném množství (doporučujeme více druhů; NEDROBIVÉ; podlahová krytina je hnědá, takže občas se bude hodit třeba sýr, piškoty apod.)
 • poznámkový blok a něco na psaní (foťák nebo kameru, flešku)
 • počasí a teplotám odpovídající sportovní oblečení
 • vezměte si prosím čistou obuv (ideálně tenisky); vezměte si pro jistotu něco teplého na nohy, protože od podlahy může zábnout

PŘIHLÁŠKA NA AKCI

Například: 723 367 923 nebo +420 723 367 923
Pokud je Váš pes kříženec, napište plemeno, kterému se nejvíce podobá. V případě voříšků prosím o informaci, zda je to pes mini, malý, střední nebo velký 🙂 Pokud pojedete s více psy, prosím uveďte informace o dalších psech zvlášť do kolonky „poznámka na závěr“.
Pokud pojedete s více psy, prosím uveďte informace o dalších psech zvlášť do kolonky „poznámka na závěr“.
Pokud pojedete s více psy, prosím uveďte tuto informaci o dalších psech v „poznámce na závěr“.
Např. Jsem začátečník; praktikuji u seniorů….
Uveďte, cokoliv máte na srdci. Pokud přijedete s více psy, uveďte zde informace o těch, na které se nedostalo prostoru v přihlašovacím formuláři.
Štítky: , , , , , , ,

3 thoughts on “Prodejní canisterapeutický workshop – hande made Hanďa 2.-3.11.2019 v Brně”

 1. Danuše Červinková napsal:

  Měla bych zájem o další připravované canisterapeutické kurzy v Brně, na rok 2020. Také bych měla zájem o canisterapeutické zkoušky v roce 2020. Děkuji

  1. hanabohmov napsal:

   Dobrý den – přihláška mi dorazila, takže s Vámi počítám 🙂 A pokud jde o zkoušky, tak v Brně budou 1.5.2020 – už si to můžete poznamenat do kalendáře 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *