Hana Böhmová AKCE Kutilský workshop 24.10.2021 v Choustníkově Hradišti

Kutilský workshop 24.10.2021 v Choustníkově HradištiCelodenní kutilský workshop bude příležitostí, jak si vyrobit široký sortiment mých originálních canisterapeutických pomůcek:

 • z modelitu (berušky, psí hovínka, hmatové pexeso…)
 • z extrudovaného polystyrénu (mega puzzle, puzzle z kalendářů…)
 • z papíru (různé druhy pexesa, skládací psi, puzzle ze dvou kusů, psí siluety, psí loutky, „ožírací“ čivavy…)
 • ze špachtlí (puzzle různých druhů, psí boudičky…)
 • z látek (senzorické stopy, hmatové pexeso, závinoví jezevčíci…)

Výběr bude opravdu široký 😀 Nejtěžší na celém workshopu bude si vybrat, co chcete vyrábět 😉 Podrobné informace k průběhu akce najdete na stránce „KUTILSKÉ WORKSHOPY„.

MÍSTO KONÁNÍ

Kulturní sál Choustníkovo Hradiště č. p. 79

Choustníkovo Hradiště se nachází na hlavním tahu Hradec Králové – Trutnov (cca 5 km od Dvora Králové n. L.). Pokud přijedete od Trutnova nebo od Dvora Králové, odbočíte za kostelem doleva. Pokud pojedete od Hradce a od Jaroměře, odbočíte před kostelem doprava. Obecní dům č. p. 79 není dostupný autem (ulička zezadu je určena pouze pro obyvatele bytů). Je nutné zaparkovat v okolí a dojít k němu pěšky. K obecnímu domu vede chodník do kopce ze zámkové dlažby; chodník začíná na jednosměrné silničce vedoucí okolo Hospůdky U dvou borovic. 

Kulturní sál, ve kterém se akce koná je plně vybaven – stoly, židle, WC a bude vytápěn na příjemnou pokojovou teplotu. V kulturním sále nemohou být zvířata (požadavek obecního úřadu) – své psy proto prosím nechte doma.

ZAČÁTEK A KONEC WORKSHOPU

Workshop oficiálně začíná v 9:30 (měla bych být na místě již od 9ti hodin) a končit budeme nejpozději v 18:30 tak, abychom stihli uklidit do 19. hodiny. Sál je třeba předat v původním stav, počítejte prosím s pomocí při úklidu.

VEZMĚTE SI S SEBOU

   • čistou obuv na přezutí do kulturního sálu (doporučuji něco domáckého)
   • krabice nebo desky na vyrobené výrobky (zkrátka promyslete si, v čem si to odnesete)

 

STRAVOVÁNÍ

Na místě bude k dispozici drobné občerstvení, které je v ceně akce (káva, čaj, voda, džusy, něco k zakousnutí). K obědu si společně zajdeme do blízké Hospůdky U dvou borovic (oběd v hospůdce není povinný a není v ceně workshopu).

CENA 1 800,– za osobu (včetně veškerého spotřebovaného materiálu)

Cenu za workshop prosím uhraďte na účet číslo 27-0675870207/0100 zároveň s přihláškou – jako variabilní symbol uveďte číslo svého mobilu (stejné jako v přihlášce); je-li to možné, uveďte do zprávy pro příjemce své jméno.

Neúčast není důvodem pro vrácení již zaplaceného vstupného, můžete ale za sebe poslat náhradníka (o tom mne prosím informujte)! Přihlášku považuji za závaznou až po jejím zaplacení – do té doby jde jen o nezávaznou poptávku.

PŘIHLÁŠKA NA WORKSHOP

POZOR – během akce budou pořizována videa a fotografie. Odesláním přihlášky dáváte souhlas s natáčením Vaší osoby v souladu s PODMÍNKAMI VZNIKU A ŠÍŘENÍ FOTOGRAFIÍ A ZVUKOVĚ-OBRAZOVÝCH ZÁZNAMŮ POŘIZOVANÝCH NA MNOU POŘÁDANÉ AKCI. Bez tohoto souhlasu není možné se akce zúčastnit. Videa a fotografie budete mít pro soukromé účely po skončení akce (lekce) k dispozici. Věřím, že vám poslouží nejen jako upomínka, ale především jako benefit v podobě autentických vzdělávacích materiálů.

Například: 723 367 923 nebo +420 723 367 923
Uveďte, cokoliv máte na srdci. Pokud byste potřebovali vyjít vstříc splátkovým kalendářem, zde máte prostor pro návrh splátek.