Hana Böhmová AKCE Kutilský workshop 17.11.2019 v Choustníkově Hradišti

Kutilský workshop 17.11.2019 v Choustníkově HradištiCelodenní kutilský workshop ve sváteční neděli bude mimo jiné i příležitostí, jak si vyrobit časově náročnější pomůcky, jako je například megga puzzle nebo papírovou psí loutku.

MÍSTO KONÁNÍ

Kulturní sál Choustníkovo Hradiště č. p. 79

Choustníkovo Hradiště se nachází na hlavním tahu Hradec Králové – Trutnov (cca 5 km od Dvora Králové n. L.). Pokud přijedete od Trutnova nebo od Dvora Králové, odbočíte za kostelem doleva. Pokud pojedete od Hradce a od Jaroměře, odbočíte před kostelem doprava. Obecní dům č. p. 79 není dostupný autem (ulička zezadu je určena pouze pro obyvatele bytů). Je nutné zaparkovat v okolí a dojít k němu pěšky. K obecnímu domu vede chodník do kopce ze zámkové dlažby; chodník začíná na jednosměrné silničce vedoucí okolo Hospůdky U dvou borovic. 

Kulturní sál, ve kterém se akce koná je plně vybaven – stoly, židle, WC a bude vytápěn na příjemnou pokojovou teplotu. V kulturním sále nemohou být zvířata (požadavek obecního úřadu) – své psy proto prosím nechte doma.

ZAČÁTEK A KONEC WORKSHOPU

Workshop oficiálně začíná v 9:30 (měla bych být na místě již od 9ti hodin) a končit budeme nejpozději v 18:30 tak, abychom stihli uklidit do 19. hodiny. Sál je třeba předat v původním stav, počítejte prosím s pomocí při úklidu.

STRAVOVÁNÍ

Na místě bude k dispozici drobné občerstvení, které je v ceně akce (káva, čaj, voda, džusy, něco k zakousnutí). K obědu si společně zajdeme do blízké Hospůdky U dvou borovic (oběd v hospůdce není povinný a není v ceně workshopu).

CENA 1 000,– za osobu (včetně veškerého spotřebovaného materiálu)

Cenu za workshop prosím uhraďte na účet číslo 27-0675870207/0100 zároveň s přihláškou – jako variabilní symbol uveďte číslo svého mobilu (stejné jako v přihlášce); je-li to možné, uveďte do zprávy pro příjemce své jméno.

Neúčast není důvodem pro vrácení již zaplaceného vstupného, můžete ale za sebe poslat náhradníka (o tom mne prosím informujte)! Přihlášku považuji za závaznou až po jejím zaplacení – do té doby jde jen o nezávaznou poptávku.

PŘIHLÁŠKA NA WORKSHOP

Například: 723 367 923 nebo +420 723 367 923
Pokud nemáte konkrétní přání (například netušíte, jaké jsou možnosti), prosím, uveďte alespoň cílovou skupinu, pro kterou byste pomůcky potřebovali (např. děti, senioři, mentální nebo fyzický handicap apod…).
Cokoliv, co máte na srdci 🙂
Štítky: , , ,