Hana Böhmová AKCE,NEOBVYKLÉ Experimentální hravý psí tábor 16.-22. července 2023 v Heřmanově Městci

Experimentální hravý psí tábor 16.-22. července 2023 v Heřmanově MěstciMÁME OBSAZENO!!! Hlásit se již můžete pouze jako náhradníci.

Aktivní dovolená snů pro psy a jejich zvídavé páníčky. Pokud se už počítáte mezi dospělé, tak vám garantujeme, že se se svým psem vrátíte do dětství. Pokud jste stále děti (nebo se tak cítíte), tak si užijete neskutečný týden a na společné zážitky budete se svým psem dlouho vzpomínat. Přijeďte k nám odhodit starosti a zapomenout na všední život, protože na tomhle táboře na to prostě nebudete mít čas.

Čeká vás totiž týden plný her, soutěží, závodů, výzev a EXPERIMENTŮ SE PSY, při kterých budeme pronikat do hlubin duše svého psa i té vlastní. A je možné, že si sáhnete i na pomyslné dno, abyste se od něho mohli odrazit bohatší o nové zkušenosti a zážitky. Program bude až do poslední chvíle tajný, ale snad neuškodí, když prozradíme, že bude i noční dobrodružství.

Tento psí tábor je vhodný pro psy bez ohledu na věk, plemennou příslušnost nebo velikost. Určitě se snadno zapojí i štěňátka, i když samozřejmě musíme počítat s tím, že budou zřejmě rychleji unavená. Psi nemusí umět nic speciálního, i když to samozřejmě neuškodí. Jen by měli být schopni se více či méně soustředit i za přítomnosti dalších psů a lidí (více – méně = s jistou nedokonalostí v tomto ohledu si poradíme, nebo-li poradíme vám). Akce není vhodná pro velmi bojácné nebo agresivní psy.

Pokud se rozhodnete zúčastnit se tohoto tábora, očekáváme, že budete aktivní a tak říkajíc všeho schopní. Statečnost, odvaha a vytrvalost budou jistě výhodou. Očekávat můžete náročnější program po fyzické i psychické stránce. Méně vedení a více vlastní iniciativy.

Akce se mohou zúčastnit i děti, ačkoliv nepůjde o primárně dětskou akci. Pokud se budou nudit, nemůžu za to, bude to váš problém 😉

POZOR! Jelikož nejde o dětský tábor, děti se mohou účastnit pouze v doprovodu osoby starší 18ti let.

Jak bude program časově vypadat

Program můžete očekávat od rána do noci. Začínat budeme dopoledním blokem (cca od 9 do 12 hodin). Pak bude přestávka na oběd a pokračovat budeme odpoledním blokem (cca od 15 do 18 hodin). A pravděpodobně nebude chybět večerní nebo noční program (čas dle dohody). Ovšem nic z toho není jisté, protože se může také stát, že se nevyspíte vůbec a na jídlo nebude čas 😀 😀 😀

Co s sebou

  • boudičku nebo klec, ve které může pejsek odpočívat ve chvíli, kdy nebude cvičit nebo bude sám v chatce 
  • postroj na psa a běžné cca 150 cm dlouhé vodítko (případně máte-li i stopovačku); obojek není úplně vhodný – budou na programu aktivity, při kterých pes bude muset tahat, tak aby se nám chudák neškrtil
  • oblíbené pamlsky a hračky
  • sportovní oblečení – neexistuje špatné počasí, pouze špatně oblečený účastník (já totiž můžu považovat například déšť za vítané zpestření některých aktivit – bacha na mě)
  • venkovní židličku (ano – občas mohou být chvíle, kdy si i sednete 🙂

Tento seznam ještě před akcí doplním o případné další důležité potřeby, a to podle toho, jak se mi bude postupně pod rukama rodit konkrétní program.

KAŽDÝ SE ÚČASTNÍ NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ a je plně zodpovědný za chování svého psa! To znamená, že pokud by se čistě náhodou stalo, že váš pes způsobí nějakou škodu (poškrábe dveře, rozkouše nábytek…) nebo někoho (člověka či psa) pokouše, budete tento problém řešit přímo – tedy majitel psa „pachatele“ versus poškozený. Děkuji za pochopení 🙂 

MÍSTO KONÁNÍ

Kynologický areál v Heřmanově Městci – adresa: Za Oboru 930, Heřmanům Městec

Areál leží na kraji města – velký prostor pro procházky a venčení. Areál je oplocený. Součástí areálu je sprcha, WC, klubovna s plně vybavenou kuchyňkou (kde je možné si vařit). Odkládací kotce pro psy jsou samozřejmostí. Pitná voda je do areálu dovážená – místní voda je pouze užitková.

PŘÍJEZD A ODJEZD 

Příjezd v neděli 16. července 2023 od 15ti do 17 hodin (dříve, než v 15 hodin, prosím nejezděte, neboť zde nikdo nebude). URČITĚ PROSÍM PŘIJEĎTE VČAS. Začátek tábora se bez vás opravdu neobejde! V případě zpoždění volejte 723 367 923 – budeme na vás se začátkem čekat (a bude to drahé).

Odjezd v sobotu 22. července 2023 dopoledne (program bude končit v pátek v noci). Prosím respektujte, že tento tábor není možné opustit předčasně (leda z důvodu úrazu nebo nemoci). 

CENA A PLATEBNÍ PODMÍNKY (bez ubytování)

Základní cena za program Kč 6 000,– se platí za tým čítající jednoho člověka a jednoho psa. 

Příplatek Kč 500,– se platí za druhého a každého dalšího aktivního lidského člena týmu (tedy např. za dalšího člena rodiny jako dítě, manžela, partnera, tetičku, tchýni…). Příplatek je možné zaplatit v hotovosti až na místě. Přeci jen chápeme, že někdy se zejména u dětí obtížně odhaduje, jak moc se budou chtít zapojit. Příplatek je určen na výhry v soutěžích a na spotřebovaný materiál navíc. PROSÍM POČÍTEJTE S TÍM, ŽE CHATIČKY JSOU DVOJLŮŽKOVÉ, ale je možné si v areálu postavit stan.

Příplatek 800,– za dalšího aktivního psa (Pokud s sebou budete mít víc psů a nebude vám vyhovovat, si je střídat tak, jako byste měli jen jednoho, můžete si připlatit za dalšího psa. Potom jej plnohodnotně zapojíme do soutěží a experimentů. Tedy všude tam, kde není možné, aby se účastnilo více psů naráz. Tento příplatek je možné uhradit až na místě v hotovosti.)

Po potvrzení přihlášky z mé strany vás požádám e-mailem o zaplacení nevratné zálohy ve výši Kč 2 000,–. Zaplacením zálohy svou přihlášku závazně potvrdíte. Doplatek ceny za výcvik je potom splatný nejpozději do 31. května 2023. Pokud se přihlásíte po tomto termínu, je cena za výcvik splatná ihned po potvrzení přijetí přihlášky (tedy potvrzení, že je ještě volné místo).

Cenu za program prosím uhraďte na účet číslo 27-0675870207/0100 – jako variabilní symbol uveďte číslo svého mobilu (stejné jako v přihlášce); je-li to možné, uveďte do zprávy pro příjemce své jméno.

Neúčast není důvodem pro vrácení již zaplacené zálohy nebo vstupného, můžete ale za sebe poslat náhradníka (o tom mne prosím informujte)! Přihlášku považuji za závaznou až po zaplacení zálohy – do té doby jde jen o nezávaznou poptávku.

 

UBYTOVÁNÍ

Ubytování přímo v areálu není podmínkou. Účastník tábora si může zajistit i nezávisle na nás ubytování vlastní, ale vzhledem k intenzitě programu tuto variantu nedoporučuji.

Přímo v areálu jsou dvojlůžkové chatky o kapacitě 25ti lůžek – každý přihlášený tým má automaticky rezervovanou svou vlastní chatku. Součástí každé chatky je elektrické topení, el. zásuvka, lednička, noční stolek a skříň na šatstvo. Chatky jsou udržované, přesto počítejte s určitým spartánským stylem. Na místě je možné obdržet pěkné a čistě vyprané povlečení a prostěradla. Pokud však budete chtít, aby psi s Vámi spali v posteli, prosím vezměte si lůžkoviny (povlečení a prostěradlo) vlastní! Přeci jenom zachlupacené a zablácené povlečení kolikrát ani pořádně vyprat nelze, a toto opatření činíme s ohledem na jeho další uživatele a na přání majitelů areálu.
Na konci pobytu je každý povinen sundat povlečení, vymést a vytřít chatku a vytřít ledničku!
Ubytování v chatkách: cena 250,– za osobu a noc
(celý tábor = 6 nocí = 1500,– za osobu)
Ubytování se platí až na místě v hotovosti podle prospaných nocí.

STRAVOVÁNÍ – vlastní

Na obědy budeme chodit do blízké restaurace EDEN. Můžete si ale zvolit restauraci dle vlastního uvážení – městečko je skutečně, co by kamenem dohodil, takže ani nákupy nejsou problém. V areálu je kuchyňka, kde bude možné si vařit (mikrovlnka, sporák, rychlovarné konvice, lednička, mražák, nádobí – hrnce, příbory, talíře…). Snídaně a večeře si nejčastěji řešíme svépomocí.

Maximální počet přihlášených: 11 cvičících týmů 

Po potvrzení přihlášky e-mailem již neposílám další informační ani potvrzující e-maily ani informace o došlé platbě. Pokud platba nedorazila, věřte mi, že se ozvu 🙂 Mlčení znamená, že je vše v pořádku. Vše podstatné najdete v těchto propozicích, které jste si právě jistě pečlivě přečetli 🙂

KAŽDÝ SE ÚČASTNÍ NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ a je plně zodpovědný za chování svého psa! To znamená, že pokud by se čistě náhodou stalo, že váš pes způsobí nějakou škodu (poškrábe dveře, rozkouše nábytek…) nebo někoho (člověka či psa) pokouše, budete tento problém řešit přímo – tedy majitel psa „pachatele“ versus poškozený. Děkuji za pochopení 🙂

PŘIHLÁŠKA NA HRAVÝ TÁBOR

POZOR – MÁME OBSAZENO! Hlásit se můžete již jen jako náhradníci.

POZOR – během akce budou pořizována videa a fotografie. Odesláním přihlášky dáváte souhlas s natáčením Vaší osoby v souladu s PODMÍNKAMI VZNIKU A ŠÍŘENÍ FOTOGRAFIÍ A ZVUKOVĚ-OBRAZOVÝCH ZÁZNAMŮ POŘIZOVANÝCH NA MNOU POŘÁDANÉ AKCI. Bez tohoto souhlasu není možné se akce zúčastnit. Videa a fotografie budete mít pro soukromé účely po skončení akce k dispozici. Věřím, že vám poslouží nejen jako upomínka, ale především jako benefit v podobě milé vzpomínky a třeba i vzdělávacích materiálů.

Například: 723 367 923 nebo +420 723 367 923
Pokud Vás přijede více, uveďte prosím do „poznámky na závěr“ kolik vás bude, abychom vyřešili ubytování. Pouze připomínám, že chatky jsou pouze dvoulůžkové. Je ale možné si postavit v areálu i stan.
Pokud se akce zúčastníte jako divák – vyplňte „divák“.
Pokud se akce zúčastníte jako divák – vyplňte „divák“
Pokud se akce zúčastníte jako divák – vyplňte „divák“
Pokud berete léky, používáte ortézu apod. nezapomeňte si vše přibalit. Pokud uvidíte, že aktivity nejsou pro vás vhodné, řekněte to včas! Účast je pochopitelně dobrovolná.
Uveďte, cokoliv máte na srdci. Pokud přijedete s více psy, uveďte zde informace o těch, na které se nedostalo prostoru v přihlašovacím formuláři.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.