Hana Böhmová AKCE,NEOBVYKLÉ Hravý psí tábor 5.-11.7.2020

Hravý psí tábor 5.-11.7.2020Cílem tohoto tábora je se dobře bavit se svým psem po boku. Možná, že se někteří vrátíte díky hrám a výzvám do dětství, jiní si šáhnete na dno svých fyzických a psychických sil. To, co však můžete čekat na 100 %, jsou zážitky – a ty nemusí být pozitivní, ale především silné ;-).

POZOR – možná vás to překvapí, ale od tohoto tábora nečekejte, že bychom zde cvičili psy, učili je nové dovednosti nebo, že se věnovali jejich výchově. Nemohu samozřejmě vyloučit, že se občas jako vedlejší efekt nebo z důvodu přežití stane, že se váš pes něco nového naučí. Převážně však budete čerpat z toho, co už umí. Požadavky na dovednosti psa na tomto táboře nejsou velké. Myslím, že jej se ctí absolvuje každý běžný rodinný pes, který se v rámci možností snese s jinými psy. Hodit se vám samozřejmě bude, pokud váš pes bude umět vyčenichat něco k snědku, tahat vás na vodítku, následovat pamlsek ve vaší ruce, občas přiběhne na zavolání a případně i něco přiaportuje. A pokud to nebude umět ten váš, třeba se budete moci spolehnout na někoho z vašeho družstva. Velmi důležité pro pohodové přežití tábora však je, aby váš pes byl schopný pobýt v klidu odložený o samotě v chatce nebo v boudičce nějakou tu hodinku.

Požadavky na lidskou část týmu budou o poznání větší. Prosím počítejte s tím, že si hodně zaběháte, možná se budete i plazit, brodit, šplhat… K tomu občas prožijete zajímavé emoce a mě nezbývá než doufat, že odměnou vám bude to, že jste to dokázali. Dále již musím zůstat tajemná, neboť efekt překvapení a neočekávanosti bude kořením tohoto tábora 🙂

Zapomeňte též na pravidelné tréninkové bloky. Nebudete vědět dne ani hodiny – snad jen, že oběd nebude (až na výjimky) vynechán 😀

Jo a asi toho moc nenaspíte 😀 Budiž vám útěchou, že já taky ne 😀

Už se těšíte? Fajn!!! Tak si odrolujte dolů na přihlášku a Vaše cesta za dobrodružstvím se jejím vyplněním začíná 😀

KAŽDÝ SE ÚČASTNÍ NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ a je plně zodpovědný za chování svého psa!

MÍSTO KONÁNÍ

Kynologický areál v Heřmanově Městci
Areál leží na kraji města – velký prostor pro procházky a venčení. Areál je oplocený. Součástí areálu je sprcha, WC, klubovna s plně vybavenou kuchyňkou (kde je možné si vařit). Odkládací kotce pro psy jsou samozřejmostí. Pitná voda je do areálu dovážená – místní voda je pouze užitková.

 

PŘÍJEZD A ODJEZD 

Příjezd v neděli 5. července 2020 od 15ti do 17 hodin (dříve, než v 15 hodin, prosím nejezděte, neboť zde nikdo nebude). URČITĚ PROSÍM PŘIJEĎTE VČAS. Začátek tábora se bez vás opravdu neobejde! V případě zpoždění volejte 723 367 923 – budeme na vás se začátkem čekat (a bude to drahé).

Odjezd v sobotu 11. července 2020 dopoledne (program bude končit v pátek v noci). Prosím respektujte, že tento tábor není možné opustit předčasně (leda z důvodu úrazu nebo nemoci). 

CENA A PLATEBNÍ PODMÍNKY

Cena 5 000,– pro cvičící tým (= osoba + libovolný počet psů; bez ubytování)
Tábora není možné se zúčastnit jen jako divák. Můžete si s sebou přivést děti případně manžela(ku), jen doufáme, že se bez vás nějak zabaví, případně je využiji jako pomocníky při organizaci. Teoreticky je možné je pro některé disciplíny jmenovat čestnými psy, a potom se v této roli mohou zúčastnit. Platit budou pouze ubytování.

Cenu za tábor prosím uhraďte na účet číslo 27-0675870207/0100 zároveň s přihláškou – jako variabilní symbol uveďte číslo svého mobilu (stejné jako v přihlášce); je-li to možné, uveďte do zprávy pro příjemce své jméno. Vzhledem k vyšší ceně tábora je možné zároveň s přihláškou uhradit pouze nevratnou zálohu ve výši Kč 2 000,– a doplatek zaslat nejpozději do 31. května 2020.
Neúčast není důvodem pro vrácení již zaplaceného vstupného, můžete ale za sebe poslat náhradníka (o tom mne prosím informujte)! Přihlášku považuji za závaznou až po jejím zaplacení – do té doby jde jen o nezávaznou poptávku.

UBYTOVÁNÍ

Ubytování přímo v areálu není podmínkou. Účastník tábora si může zajistit i nezávisle na nás ubytování vlastní.
Přímo v areálu jsou dvojlůžkové chatky o kapacitě 25ti lůžek – každý bude mít vlastní chatku. Součástí každé chatky je elektrické topení, el. zásuvka, lednička, noční stolek a skříň na šatstvo. Chatky nejsou nejnovější – počítejte s určitým spartánským stylem 😉 Samozřejmostí je velice pěkné a čistě vyprané povlečení a prostěradla, které obdržíte při příjezdu. Pokud však budete chtít, aby psi s Vámi spali v posteli, prosím vezměte si lůžkoviny (postačí povlečení) vlastní! Přeci jenom zachlupacené a zablácené povlečení kolikrát ani pořádně vyprat nelze 🙁 a toto opatření činíme s ohledem na jeho další uživatele a na přání majitelů areálu.
Na konci pobytu je každý povinen sundat povlečení, vymést a vytřít chatku a vytřít ledničku!
Ubytování v chatkách: cena 200,– za osobu a noc
(celý tábor = 6 nocí = 1200,– za osobu)
Ubytování se platí až na místě v hotovosti podle prospaných nocí.

STRAVOVÁNÍ – vlastní

Na obědy budeme chodit do blízké restaurace EDEN. Můžete si ale zvolit restauraci dle vlastního uvážení – městečko je skutečně, co by kamenem dohodil, takže ani nákupy nejsou problém. V areálu je kuchyňka, kde bude možné si vařit (mikrovlnka, sporák, rychlovarné konvice, lednička, mražák). Snídaně a večeře si nejčastěji řešíme svépomocí.

Maximální počet přihlášených: 10 cvičících týmů 

Po potvrzení přihlášky e-mailem již neposílám další informační ani potvrzující e-maily ani informace o došlé platbě. Pokud platba nedorazila, věřte mi, že se ozvu 🙂 Mlčení znamená, že je vše v pořádku. Vše podstatné najdete v těchto propozicích, které jste si právě jistě pečlivě přečetli 🙂

 

PŘIHLÁŠKA NA HRAVÝ TÁBOR

 

Například: 723 367 923 nebo +420 723 367 923
Pokud je Váš pes kříženec, napište plemeno, kterému se nejvíce podobá. V případě voříšků prosím o informaci, zda je to pes mini, malý, střední nebo velký 🙂 Pokud pojedete s více psy, prosím uveďte je sem všechny např. : Bára (voříšek), Alík (BOC)…
Pokud pojedete s více psy, prosím uveďte informaci za všechny např. 2007, 2019… (samozřejmě v pořadí, v jakém jste psy jmenovali v předchozí kolonce)
Např. Zdravotní problémy, specifika chování, možná se bude hárat, nesnáší černé samce… 😀
Nechám na vás, co bych měla vědět, jen upozorňuji, že většina táborových aktivit, bude vyžadovat nějaký fyzický pohyb.
Děti (prosím o udání věku), příbuzní všeho druhu…
Uveďte, cokoliv máte na srdci. Pokud přijedete s více psy, uveďte zde informace o těch, na které se nedostalo prostoru v přihlašovacím formuláři.