Hana Böhmová (PŘE)VÝCHOVNÉ PSÍ TÁBORY,AKCE,NEOBVYKLÉ Akademie pro psí instruktory 2022/2023

Akademie pro psí instruktory 2022/2023   • Chcete porozumět svému psovi a pochopit, jak se učí, jak přemýšlí a proč dělá to či ono od A do Z? Jak ho efektivně vychovávat a cvičit? 
   • Jste chovatelé a rádi byste svým štěňátkům dali dobrý základ? A chtěli byste jejich majitelům umět poradit, pokud jde o výchovu štěněte?
   • Uvažujete o tom, že byste případně mohli také radit lidem jak mají vychovávat nebo cvičit své psy? Byť by to byl jen takový „placený koníček“? A říkáte si, že ještě nemáte dost znalostí a zkušeností?
   • Už jste psím instruktorem nebo trenérem a potřebujete si ve svých znalostech udělat pořádek, naučit se lépe komunikovat s klienty a rozšířit si obzory?
   • Zvažujete nebo už působíte v jiné psí profesi? Máte psí hotel, jste profesionální venčič, pracujete v útulku pro psy, zachraňujete psy, poskytujete psům dočasnou péči nebo předvychováváte asistenční nebo vodící psy…? 

 

V tom případě byste měli zbystřit a začít uvažovat o AKADEMII PRO PSÍ INSTRUKTORY, ve které působím s mými kolegyněmi jako lektorka.

Tyto náročné kurzy (verze naživo nebo online), pořádáme v rámci JdeTo Teamu, což je společnost, která se specializuje na vzdělávání a profesní podporu psích instruktorů. Ale rozhodně není podmínkou účasti, abyste se chtěli psí profesí živit. Stačí, pokud se chcete učit, učit a učit 🙂

PROPOZICE NAJDETE ZDE: 

ONLINE AKADEMIE pro psí instruktory 2022/2023

AKADEMIE pro psí instruktory NAŽIVO 2022/2023